7394 Magyarhertelend, Bokréta u. 1/A

Mathias Panzió Magyarhertelend értékelése:

1. helyezett a 4 magyarhertelendi szállás közül
62. helyezett Dél Dunántúlon - 515 szállás közül

Mathias Panzió Magyarhertelend bemutatkozása

A Mecsek lábánál fekvő falucska, Magyarhertelend és környéke kiváló adottságaival számos programot kínál az ide érkező vendégeknek (túraútvonalak, vízi sportok, nyári fesztiválok, esti fürdő zenés programokkal, szabadtéri sütési és főzési lehetőségek, horgászatvak, barlangok, lovastábor stb.).
Baranya megyében, Pécstől 25 km-re, Orfűtől pedig 5 km-re található ez a sokak által is igazi gyöngyszemnek nevezett fürdőhely.
A Magyarhertelendi Termálfürdőtől 100 m-re található a Mathias Panzió.
9 szobája 20 férőhellyel várja mindazokat, akik szeretik a természet közelségét és a kikapcsolódást, családias, csendes környezetet.
Minden szoba fürdőszobával és televízióval van felszerelve. Az épületben található egy 20 fő befogadására alkalmas, leválasztható különterem, mely üzleti megbeszélések, tréningek, családi összejövetelek, rendezvények szervezésének lebonyolítására ad lehetőséget. Az étterem 80 fő befogadására alkalmas, melynek másodosztályú konyhájában reggelire és csoportos étkeztetésre van lehetőség előzetes egyeztetés esetén.

Mathias Panzió Magyarhertelend képei

Mathias Panzió Magyarhertelend vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 23.
A fürdőben voltunk egy hosszú hétvégét, ezért a közelben kerestünk szállást. Ettől közelebb nem lehetett, kb. 200 méter a fürdő. A szobák és az egész épület egyszerű, kicsit régimódi, de tiszta és kényelmes. Az étterem már nem üzemel, ezt tudtuk is, mert a honlapon jelezték, az előtérben van egy mikro és vízforraló. a szobába bekészítve több napi teafilter és nescafe.

gerecse50 TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálláson, "fénykorában" alig lehetett szobát foglalni és a konyha is üzemelt. Napjainkban itt megállt az idő. A '70-es évek designje köszön vissza mindenhol, a szobák felszereltségén nem változott semmi és még konyha sincs, csak egy vízforraló és egy mikró van kirakva a közös helyiségbe. A bankkártyás fizetés sem működik, az alsó szint napközben bezárva.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 31.
A személyzet kedves,a szállás és az étterem tiszta, az ételek finomak.Lehet hogy nem 5csillagos de mi nem arra vágyunk hanem hogy családias kedves vendéglátásba részesüljünk.A gyógyfüdő közelsége,valamint a hely adta lehetőség, hogy kirándulni,sétáni valamint kerékpározni lehet a közeli Orfün és Abaligeten csak vonzobbá teszi a szállást számunkra.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat, előszezonban voltunk ott, meg volt minden kényelem, amire szükség lehet, a szobák annak ellenére, hogy tetőtérben vannak elég tágasak. Csomagajánlattal mentünk és ingyen fürdőbelépőt is kaptunk. A fürdő közel van, át lehet sétálni. Az ételek finomak, a kiszolgálás udvarias, kedves és barátságos.

Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.870,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2021.12.28-ig

Szállodák Magyarhertelend környékén
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ametiszt Hotel Harkány
Tókert Fogadó Nagymányok
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Szenzációs senior akció (min. 5 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Hétvégi feltöltődés (min. 2 éj)

MagyarhertelendX