Kihagyhatatlan 2026. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2026. június 28.
Ajánlom a helyet másoknak is!
2026 06 25.-én voltunk ott. A negatív kritikákat olvasva kellemes csalódás ért minket. A kiszolgáló személyzet kifejezetten udvariasak voltak. Az egész intézmény állapota jónak mondható. Persze mihez képest. Egy kiváló referenciát mondanék. Például a Demjéni fürdőhöz képest a Hertelendi sokkal jobb állapotban van. A víz hőfokok kifejezetten kellemesnek éreztük és akkor mindjárt mondanám a következő referenciát is, például a Debreceni aquatikumban fáztunk. Összességében a Magyarhertelendi Termál fürdőben jól éreztük magunkat.
Ajánlom a kikapcsolódni vágyóknak.Több medence is van különböző hőfokkal. Az étterem drága,viszont a lángos elfogadható áron van és rendkívül finom. A férfi,aki süti,nagyon tisztelettudó,vidám természetű,emellett gyors.Csak így tovább.
Nagyon kellemes strand sok medencével,Ideális hely a kikapcsolódásra.Nyári időszakban hosszabb nyitvatartási idővel,programokkal.Udvarias,segítőkész személyzet,családias hangulat,szép környezetben. Tegnap nagyon finom lángost ettünk,csak dícsérni tudjuk.Visszatérő vendégek vagyunk,a lángost ki...
Olyan gyógyfürdőt kerestem Dél-Dunántúlon, ahol még nem jártam, így bukkantam erre a fürdőre. Nagy ősfás parkban lehet parkolni, ingyenesen. A bejárat egy barlangra hasonlít, belépve egy nagy fa szobor fogad. A belépőjegy elfogadható áru, van délutáni jegy is. Az öltözőszekrény kulcsért kauciót...