Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend

Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend
Hertelendi Termálfürdő MagyarhertelendHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend
Hertelendi Termálfürdő MagyarhertelendHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend

Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend bemutatkozása

A Hertelendi Termálfürdő- és Szaunapark Pécstől 20 km-re Magyarhertelenden található. Az itt feltörő gyógyvíz nátrium hidrogén-karbonátos jellegű, mely kiválóan alkalmas a reumatikus, ízületi, keringési és idegrendszeri betegségekre. Különlegessége, hogy itt található a Dél-Dunántúl egyik legnagyobb szaunája, mely 60 fő befogadására alkalmas.

Rácz Tanya Orf? - Napi árak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 65 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2728 feltöltött kép
Érdekes 2023. május 27. járt itt
Olyan gyógyfürdőt kerestem Dél-Dunántúlon, ahol még nem jártam, így bukkantam erre a fürdőre. Nagy ősfás parkban lehet parkolni, ingyenesen. A bejárat egy barlangra hasonlít, belépve egy nagy fa szobor fogad. A belépőjegy elfogadható áru, van délutáni jegy is. Az öltözőszekrény kulcsért kauciót kell fizetni.
Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - EgyébHertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Egyéb
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Érdekes 2019. január 2.csoporttal járt itt
December 30. i lazulás a fürdőben. Csoportosan egy autóbusszal érkeztünk.
Bár előre lebeszélt program volt, mégis akadtak gondok a nagy tömeg miatt. De ezt feledtette velünk az élmény. A zsúfolt öltöző után jó és szép medencék. Igaz nem kevés emberrel, de a hosszú hétvége miatt ez természetes. Kellemes víz, látványos kialakítás. Mindenképp érdemes elmenni.
Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend -
Kihagyhatatlan 2018. augusztus 24.a párjával járt itt
Egy nyári hétköznap próbáltuk ki ezt a kis takaros gyógyfürdőt a Mecsek lábánál. Sikerült is elrejteni,alig találtuk meg a kis falucska után. Nagyon egyszerű és nem túlzsúfolt fürdő. Mégis minden jó megtalálható benne:Gyógyvíz-fedett és árnyékos helyen. Úszómedence,gyerek pancsolók,benti medencék.
Kihagyhatatlan 2018. július 17.gyerekekkel járt itt
Ma a családdal unokákkal újra felkerstük a festői meseszép környezetű családias termálfürdőt. Most sem csalódtunk, rendezett park, rend , tisztaság jellemzi a fürdőt. Ma ebédeltünk előszőr az étteremben, gyors, kedves kiszolgálás volt, a választott étel finom és friss. A medence tisztasága mindig megfelelő, a pici unokák nagyon élvezték a vizet. Mint mi felnőttek úgy szintén. Máskor is visszatérünk!
Kihagyhatatlan 2018. július 11.gyerekekkel járt itt
Átutazóban jártunk Magyarhertelenden, így csak pár órát töltöttünk a fürdőben. Nagyon hangulatos, tetszettek a fa napozóágyak és székek. Nincs tömegnyomor, jutott bőven hely mindenkinek. A környezet gyönyörű, a kilátás mesés a "hátsó" medencéből. Az udvar szép, gondozott bokrok, ágyások. A medencék tiszták, kellemes hőmérsékletűek. A mosdók rendezettek. Jól éreztük magunkat!
Időpazarlás 2017. november 1.gyerekekkel járt itt
November 1-jén, Mindenszentek napján 16 órakor érkeztünk, gondoltuk, hogy délutános jegyet tudunk venni. A pénztárban közölték velünk, hogy mivel ünnepnap van, csak egész napos jegyet tudunk vásárolni. A honlapon viszont ez nem szerepel, csak az, hogy ünnepnapon nem érvényes az akció és a kedvezmény.
Kihagyhatatlan 2017. június 2.a párjával járt itt
Nagyon jol érezttuk magunkat tiszta rendezett környezett a személyzet barátságos segitökész az ételek finomak és az adag is megfelelő . Gyermek centrikus minden szuper. A mellékhejsegek tiszták ami nem elhanyagolhato élményekben gazdag ,a viz tiszta . Ajánlom mindenkinek a belépő ara is elfogadható,nincs sor állás szóval kiválló hely kereséttek meg .
Átlagos 2016. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Már régebben voltam itt ,aránylag kellemes környezet tiszta a fürdö . A személyzet barátságos az árak átlagosak elfogadhatok. Az élmény része is átlagos ajánlom kis gyerekeseknek . Könnyen meg közelithetö parkolni is könnyü . Ha van lehetöség biztos felkeressük még ajánlani fogom barátoknak ismerösöknek a termál viz is jó minöségü összetételben köszi hogy elolvastad
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. augusztus 5.a párjával járt itt
Már nem először voltunk ebben a fürdőben, de nyáron még soha, most nyitva volt az összes medence az udvaron is. Ezzel kapcsolatos a legnagyobb panaszom is, mivel a sok medence közül egy sem volt ahol ne lettek volna gyerekek. Mi pihenni mentünk, de ezt itt nem lehet. A gyerekek köpködnek, az orrukat fújják a vízbe az úszómester nem szól semmiért.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 3 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.