Lehet csak én fogtam ki rossz ételt

Kelemen-Ház Étterem & Szabadidő központ MakóKelemen-Ház Étterem & Szabadidő központ Makó a térképen

Átlagos 2019. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2019. május 6.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A hely jól néz ki, a felszolgáló hölgy nagyon kedves. viszont az étel,amit rendeltem pocsék volt.
Valami mexikóinak csúfolt csirke, mexikói szósszal, aminek köze nem volt az étlapon leírtakhoz.
Száraz, langyos , teljesen natúr csirke karikák voltak valami kivehetetlen szósszal.
Annyira ízetlen volt a szósz,hogy nem tudtam rájönni mi lehet, az is lehet,hogy sima olivaolaj volt.
Ez, ezzel a natúr csirkével...,na szóval ilyet magára adó szakács nem ad ki.
Beleesnek ők is abba a hibába,hogy ezer féle főétel van, pizzától a hambikon át ...
Bőven elég lenne ennek a fele is,de az mind jól legyen elkészítve.
Ételek / Italok:Gyenge

Kelemen-Ház Étterem & Szabadidő központ további értékelései

2023.04.25barátokkal
A marhagulyás 2 szem hússal valami iszonyatosan sós lében kritikán aluli. A sajtkrém leves puding állagú íztelen cigánypecsenye inkább feketére [moderálva - a szerk.] volt égetve a hozzá tálalt párolt káposzta felismerhetetlen ízvilágot tartalmazott a staek burgonya felismerhetetlenül égett...
2023.04.09családjával
Az ételek mennyisége megfelelő az ízvilág tökéletes harmóniában vagy egymással. A kiszolgálás gyors,a pincérek kedvesek. Az étterem hangulata családias
2022.09.30a párjával
A marhahús levesnek becézett valami, zsíros meleg víz 3 szem csigatésztával és 2 db nyers sárgarépával. A hely legnagyobb jóindulattal sem nevezhető étteremnek. Az étlap koszos, visszataszító. Az asztal és minden piszkos, asztalterítő természetesen nincs, Senkinek nem ajánlom. Makó szégyene.
Allium Apartman Makó - Napi árak
Allium Apartman Makó