Kelemen-Ház Étterem & Szabadidő központ Makó
6900 Makó, Vörösmarty u. 8.

Kelemen-Ház Étterem & Szabadidő központ Makó a térképen

Szállások Makó városában
Wellness csomagok Makó városában

Kelemen-Ház Étterem & Szabadidő központ Makó vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Nagyon kellemesen csalódtunk az étteremben. Kívülről nem látszott, hogy a hely milyen nagy. Érdekes volt a falon elhelyezett lemezgyűjtemény, amely falburkolatként volt elhelyezve. Gyors kiszolgálásban volt részünk. A felszolgáló segítőkész volt a választásban. Levest mindketten ugyanazt kértük: makói hagymalevest. Nem hiába a hagyma városában voltunk.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 6.
A hely jól néz ki, a felszolgáló hölgy nagyon kedves. viszont az étel,amit rendeltem pocsék volt. Valami mexikóinak csúfolt csirke, mexikói szósszal, aminek köze nem volt az étlapon leírtakhoz. Száraz, langyos , teljesen natúr csirke karikák voltak valami kivehetetlen szósszal. Annyira ízetlen volt a szósz,hogy nem tudtam rájönni mi lehet, az is lehet,hogy sima olivaolaj volt.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4.
Az étterem berndezése dizájnja lenyűgöző. Mivel első alkalommal a kertbe mentünk, ami szintén szépséges, de ehhez végigvonultunk az éttermen, láttuk mit hagyunk ki a friss levegőért. Így másodjára is visszamentünk, akkor már bent foglaltunk helyet. Hanglatos kint is, bent is. Bent meg főleg :-)

Az ételekről: Úgy tűnik, hogy a menüs étkeztetés a fő profiljuk hétköznepokon legalábbis.

Legnépszerűbb csomagok Makón és környékén
Szent Gellért Borház & Vendégfogadó
Makó
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2019.09.22. - 2020.09.22.
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.725 - 10.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2020.12.31.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható szabadidős programmal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2020.01.31.

Szállodák Makó környékén
Colosseum Wellness Hotel Makó
Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes...
Karácsony
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes őszi kikapcsolódás (min. 2 éj)

Kelemen-Ház Étterem & Szabadidő központ MakóX