Kelemen-Ház Étterem & Szabadidő központ Makó
6900 Makó, Vörösmarty u. 8.

Kelemen-Ház Étterem & Szabadidő központ Makó a térképen

Szállások Makó városában
Wellness csomagok Makó városában

Kelemen-Ház Étterem & Szabadidő központ Makó vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 1.
Már többször jártunk az étteremben,rendeltünk házhoz szállítással is, átlagos minőségű volt az étel. A 2019 szilveszteri hidegtál nagy csalódást okozott. Sorolom:
-fasírtgolyó: ízetlen és száraz
-kaszinó tojás : ízetlen
-töltött húsok: érdekes-rossz ízű, papírvékony szeletekre vágva
-sonkatekercs: az íz, amit vártam, egy tejszínes, tormás, lágy, enyhén savanykás töltelék, és amit kaptam, egy kesernyés, talán kicsit torma ízű csapnivaló töltelék
a francia saláta és a krumpli saláta talán megütötte a fogyasztható minősítést.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Nagyon kellemesen csalódtunk az étteremben. Kívülről nem látszott, hogy a hely milyen nagy. Érdekes volt a falon elhelyezett lemezgyűjtemény, amely falburkolatként volt elhelyezve. Gyors kiszolgálásban volt részünk. A felszolgáló segítőkész volt a választásban. Levest mindketten ugyanazt kértük: makói hagymalevest. Nem hiába a hagyma városában voltunk.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 6.
A hely jól néz ki, a felszolgáló hölgy nagyon kedves. viszont az étel,amit rendeltem pocsék volt. Valami mexikóinak csúfolt csirke, mexikói szósszal, aminek köze nem volt az étlapon leírtakhoz. Száraz, langyos , teljesen natúr csirke karikák voltak valami kivehetetlen szósszal. Annyira ízetlen volt a szósz,hogy nem tudtam rájönni mi lehet, az is lehet,hogy sima olivaolaj volt.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4.
Az étterem berndezése dizájnja lenyűgöző. Mivel első alkalommal a kertbe mentünk, ami szintén szépséges, de ehhez végigvonultunk az éttermen, láttuk mit hagyunk ki a friss levegőért. Így másodjára is visszamentünk, akkor már bent foglaltunk helyet. Hanglatos kint is, bent is. Bent meg főleg :-)

Az ételekről: Úgy tűnik, hogy a menüs étkeztetés a fő profiljuk hétköznepokon legalábbis.

Legnépszerűbb csomagok Makón és környékén
Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 35.490,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Auris Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.450 - 10.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, finn szauna használattal, fürdőköntössel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2020.12.29.
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 13.410 - 24.210,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2021.12.22.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz sarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.12. - 2021.01.31.

Szállodák Makó környékén
Hotel Ginkgo Makó
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Colosseum Wellness Hotel Makó
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény (min. 2 éj)

Kelemen-Ház Étterem & Szabadidő központ MakóX