6900 Makó, Szép u. 19.

Szállások Makó városában
Wellness csomagok Makó városában

Allium Apartman Makó vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 24.
A legkiválóbb szállás minden szempontból,kedveas fogadtatásban volt részünk a tulajdonostól,mindent megmutatott,körbevezetett minket és meglepetés volt a sószoba is és a szauna is ! Az apartman maximálisan felszerelt és tiszta volt,az ágy a rossz gerincemnek is kényelmes,ide biztosan visszajövünk még,hiszen közel a fürdő is és kedvezmény is van az itt megszálló vendégeknek a belépő árából.

2018. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. március 23. - 4 látogató hasznosnak vélte
Az Airbnb-n keresztül januárban lefoglaltam egy 5 fős apartmant március közepére, amit még aznap a szállásadó elfogadott és visszaigazolt. A foglalás visszaigazolása után felhívott a tulaj, hogy a megrendelt és visszaigazolt apartmant nem tudja biztosítani, de egy kisebbet tud adni, természetesen ugyanazon áron. (Akkor miért fogadta el a foglalást és igazolta vissza?

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Csodás szállás, meglátszik hogy tavaly nyitott, mert minden szép új, modern, ízléses. Az apartman jól felszerelt, kényelmes, nagyon szép minden. Közel van a fürdőhöz kb 250 m.
Az apartman nyáron is fantasztikus lehet, van sütögetőtől kezdve, kiülőkig, medencéig minden, sószóba, pihenő és szauna is.
Nyáron tervezünk visszamenni.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az Allium Apartman tavaly ,2016. -ban nyitotta meg kapuit. A makói Hagymatikum fürdőben szerettük volna pár napot eltölteni és ezért kerestem szállás lehetőséget a városban. Próbáltam az Itt jártam . hu oldalon is tájékozódni, de nem volt semmi infó. Elsőként és egyben a szálláshely ajánlójaként is ,csak jót mondhatok.

Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 35.490,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Szent János Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna és sószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, klíma használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig

Szállodák Makó környékén
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény (min. 2 éj)

MakóX