6900 Makó, Kossuth u. 3.

Borka Apartman Makó értékelése:

8. helyezett a 18 makói szállás közül
155. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Borka Apartman Makó bemutatkozása

Makó központjában, a buszpályaudvar közelében, a makói Hagymatikum Gyógyfürdőtől 500 m-re található 2012-ben teljesen felújított apartmanházunk. Négy külön bejáratú, korszerűen felszerelt igényesen kialakított apartman várja a kedves vendégeket. Otthonosan berendezett apartmanjainkat, úgy alakítottuk ki, hogy minden a vendégeink pihenését és kikapcsolódását szolgálja.
Férőhelyek száma: 10
1 db 1 ágyas
1 db 2 ágyas
1 db 3 ágyas
1 db 4 ágyas szobával rendelkezik.
Minden apartmanhoz tartozik jól felszerelt konyha, igényes fürdőszoba, internet szolgáltatás (WiFi), műholdvevő, LCD televízió.
Igény szerint kerékpárt tudunk biztosítani akár gyereküléssel is. Grillezési lehetőség biztosítva. 200 méteren belül: cukrászda, Spar, buszpályaudvar, benzinkút, edzőterem, kávézó.
A szálláshely parkolója a Síp utca felől van, melynek GPS adatai: E:46.22012, K:20.47787
Vendégeinknek 20%-os kedvezményt adunk a Hagymatikum-belépő árából!

Borka Apartman Makó képei

Borka Apartman Makó vélemények

Alexandra1 TOP szállásértékelő
Alexandra1 TOP egyébhely értékelő
2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 19.
A szállás központi helyen van, minden gyalog elérhető. Nagy előny a zárt parkolási lehetőség. Az apartmanban kényelmesen elfértünk négyen, tágas volt és tiszta. A fürdőszoba szintén. A bútorzat is fiatalos, nincs elhanyagolva, mint sok apartmanban. Az első olyan hely az eddigi belföldi wellness hétvégéink során, ahol volt teregetési lehetőség (fürdőzni mentünk, így 4 fürdőlepedő, 4 fürdőruha, 4 köntös sosem fért el eddig).

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás kellemes, barátságos kicsi udvar és terasz. A szoba kényelmes, tágas, a fürdőszoba szuper. A konyha is jól felszerelt. egyetlen problémánk volt, hogy filteres kávéfőző volt, amihez nem volt filterünk, így nem ihattuk meg a reggeli kávénkat. Negatívum, hogy zajos, mivel forgalmas utcára néz és a közvetlenül az ablak előtt elmenők hangos beszéde zavaró volt.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
Közel van a városközpont és a Hagymatikum fürdő is. Pár perc sétával elérhető. A házigazda kedves és mindenben segítőkész. Érkezésünkkor finom házipálinkával fogadtak. Kedvezményes fürdőbelépőt is lehet igényelni náluk. Kényelmes szépen berendezett és jól felszerelt az apartman. Tiszta az egész és szépen felújított. Bárkinek megfelel fiataltól idősig.

Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 35.490,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 23.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan gyümölcstea és mézeskalács fogyasztással, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig

Szállodák Makó környékén
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény (min. 2 éj)

MakóX