Fürdővendég Apartman Makó

Fürdővendég Apartman  Makó
6900 Makó, Makovecz tér 2/A.

Fürdővendég Apartman  Makó a térképen

Szállások Makó városában
Wellness csomagok Makó városában

Fürdővendég Apartman Makó vélemények

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. június 30.
Hosszas betegségem után jutottunk el Makóra, a Fürdővendég apartmanba. A Hagymatikummal szemben lévő tégla építésű, társasház földszintjén található a két és fél szobás lakás, amely teljes berendezésével a pihenni vágyókat szolgálja. Unokákkal mentünk, akik az otthoni kényelmet élvezték a külön szobában. Dupla tv, sok csatornával, kábeles és Wifis internet, számítógép használattal, telefon.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az apartman a híres Hagymatikum fürdő közvetlen szomszédságában található, a város szívében, ami nagyon könnyen megközelíthető. Minden közel esik, amire szükség lehet, bolt, étterem, pizzéria, zöldség-gyümölcsös, ajándéküzlet, gyógyszertár stb. Az apartman felszereltsége, a berendezése minden igényt kielégítő. A szállásadó kedves és segítőkész, így akarva sem tudnék rosszat írni.

Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 35.490,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 23.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan gyümölcstea és mézeskalács fogyasztással, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig

Szállodák Makó környékén
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény (min. 2 éj)

MakóX