branca

branca adatlapja

Ha csak tehetem jövök-megyek széles e kis hazánkban. Sok helyen megfordultam már, szálláshelyeken, éttermekben, szórakozóhelyeken, így van bőven összehasonlítási alapom. A jó helyet számomra nem feltétlenül a csillogás-villogás jelenti, hanem az a hely, ahová jó visszamenni. Így aztán kedvenceim között éppen úgy fellelhetőek az egyszerűbb helyek, mint a már-már luxus igényeket kielégítőek.
Személyautóval.
Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2017.07.18

Szörnyű 2013. december 27.a párjával járt itt
A szálloda körüli természeti látványosságok csodálatosak, gyönyörűek, úgy mint a Salgó Vára, Somoskő Vára, bazaltorgonák stb. Ami nagyon nem tetszett:
Nem is tudom, hogy hol kezdjem. A kínálat szerint már 13. 00 órától el lehet foglalni a szállást, mi "már" 14.
Felhasználó fényképei:
Medves Hangulatszálló Salgótarján -
Kiváló 2015. január 6., kollégákkal járt itt
Először jártam itt. Munkatársakkal töltöttünk el 2 éjszakát, de én maradtam volna a világ végezetéig! Csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni! Minden nagyon elegáns, tiszta és rendezett. Az ételkínálat minden igényt kielégítő, a felszolgálók illedelmesek, segítőkészek, kedvesek.
Kiváló 2014. szeptember 24.a párjával járt itt
Az apartman a híres Hagymatikum fürdő közvetlen szomszédságában található, a város szívében, ami nagyon könnyen megközelíthető. Minden közel esik, amire szükség lehet, bolt, étterem, pizzéria, zöldség-gyümölcsös, ajándéküzlet, gyógyszertár stb. Az apartman felszereltsége, a berendezése minden igényt kielégítő.