Zsuzsamama2
62060

Zsuzsamama2 adatlapja

55 éves vagyok, házasságban élek. Két felnőtt korú gyermekem van és öt vegyes nemű és korú unokám. Szeretünk velük foglalkozni , amikor a szüleik nem érnek rá, mert dolgoznak.Mi is dolgozunk, de minden lehetőséget megragadunk, hogy az időt a nagy család együtt töltse el. Jót , rosszat egyaránt. A gyerekek is igénylik a közös programokat. Szabadidőben múzeumba, játszóházba, kirándulni, könyvtárba, moziba járunk. A nyári és a többi óvodai, iskolai szünetben utazni szoktunk, főleg az országban, hogy a részeit megismerhessék.
Férjem közalkalmazott, cafetériában Szép kártyára kérünk minden éveben utalást, hogy a szállás és a szórakozás egy részét abból fedezzük. Sokat nézem az internet online ajánlatait, próbálok jól választani, hogy a család minden igényét kielégítse a program.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Gyermekkel utazó  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás
Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2017.10.19

Kiváló 2014. július 5.gyerekekkel járt itt
A szállás Siófokon a kikötő bal partjára esek, ezért a központtól kicsit messze van. Hosszabb sétával az Aranypart megközelíthető. Két gyermekkel voltunk mi nagyszülők. A gyerekeknek külön kézműves foglalkozások voltak naponta délelőtt és délután is. Az étkezésünk félpanziós volt az ételek frissessége,minősége számunkra megfelelő volt.
Kiváló 2015. július 1.gyerekekkel járt itt
Lányom születés napját a Hotel Pólus éttermében, a svédasztalos kínálat kuponjainak felhasználásával ünnepeltük, májusban. Minden az étterem vezetővel megbeszéltek szerint történt. Elkülönített rész várt minket, két kicsi babánknak etetőszék volt biztosítva. Az ételek ízletesek, melegek voltak.
Felhasználó fényképei:
Hotel Pólus Étterme Budapest -
Kiváló 2017. augusztus 14.családjával járt itt
Idén júliusban Balatonbogláron nyaraltunk, a nagyobb értelemben vett családunkkal. (Gyermekeink, unokáink)
A szállásadó javaslatára meglátogattuk a Csillagvár Éttermet Balatonszentgyörgyön, a 76-os út mellett. Azt hinné az ember, hogy a sok negatív vélemény nem véletlen a balatoni vendéglátó egységekről és mindegyik méreg drága, és a "lehúzásról" szól!