LuDo Apartman Makó

LuDo Apartman Makó értékelése:

6. helyezett a 18 makói szállás közül
117. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

LuDo Apartman Makó bemutatkozása

Az apartmanház Makó belvárosában az újonnan átadott Makovecz Imre által tervezett gyógy- és wellness fürdőtől 600 m-re található. A szálláshely a fürdővel egy időben nyitott, ahol négy kétágyas, és egy kétágyas pótágyazható családi apartman, továbbá három kétszobás négyfős lakosztály áll a vendégek rendelkezésére. Az egyik kétágyas apartman akadálymentesített, és mozgáskorlátozottak számára kialakított fürdőszobával rendelkezik.

Apartmanházunk tágas közösségi térrel rendelkezik, amely ideális családi és baráti társaságok pihenésére, szórakozására.

Egyedi igények alapján gyerek és felnőtt programokat ajánlunk kedves vendégeinknek a lovaglástól a kézműves foglalkozásig. Programajánlatunkat folyamatosan frissítjük.

A „Hagymatikum” fürdő gyógyvize kiválóan alkalmas ízületi és reumás panaszok gyógyítására. Az élményrész, a gyerekrészleg, valamint a szaunavilág a pihenni, szórakozni vágyó vendégeknek nyújt kikapcsolódást.

Családias hangulattal várjuk kedves vendégeinket.

LuDo Apartman Makó képei

LuDo Apartman  Makó

LuDo Apartman Makó vélemények

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
Sokat hallottunk a Makovecz Imre által tervezett Hagymatikum fürdőről és több más szintén az Ő nevéhez fűződő makói építészeti csodákról, így rövid, három napos városnézésre érkeztünk Makóra. Szállásul a LuDo Apartmant választottuk. A belvároshoz közel, egy szebb napokat látott utcában, erősen felújításra szoruló házak között szerénykedik ez a belülről igényesen kialakított apartman.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régi családi házas negyedben, de a belvárosban található e vadonatúj
panzió. Külön előnyére szolgál, hogy mind a távolsági buszhoz, mind a Hagymatikum fürdőhőz közel van. A berendezés egyedileg gyártott hagyma motivumokkal diszitett butorokkal berendezve. Újdonságként hatott, hogy a szekrényajtó nyitásakor felgyulladtak a led lámpák, igy világosban válogathattam a ruhák közt.

Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 35.490,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Nyárfás Apartmanház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.02-ig

Szállodák Makó környékén
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény (min. 2 éj)

MakóX