Lehúzás

Makói Hagymatikum Gyógyfürdő MakóMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó a térképen

Időpazarlás 2023. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. szeptember 11.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Makói gyógyfürdő egy nagy csalódás volt.
Mielőtt Pestről lementünk megnézni a fürdőt, megnéztük a neten a leírást, a képeket a videókat.
Úgy döntöttünk, hogy igaz, hogy messze van, meg drága a benzin is, de a leírtak alapján elmegyünk megnézzük. Nagyon szeretünk szaunázni is és a leírások, képek alapján tényleg különleges a szauna világuk.
Megvettük a belépőt, meg pluszba a szauna világba is a jegyet.
Legnagyobb meglepetésünkre a különböző szauna helységek több mint a fele nem üzemelt.
Ennyi és ilyen szaunák bármelyik kis fürdőben is üzemelnek, ezért nem vettem volna meg szauna jegyet és nem is mentem volna le Pestről.
Tájékoztatást sem a honlapjukon, sem a helyszínen nem kaptunk a részleges üzemelésről.
Amikor a helyszínen panasszal éltem e miatt, a vezető azt mondta, hogy a honlapra nem fér el minden és megmutatta a szaunán belül, hogy a falon be van jelölve, hogy melyik szauna üzemel. Hát ez nagyon jó a szaunában belül, amikor már megvettem a jegyet.
Hogy miért nem üzemel a magyarázat: gazdasági helyzetre való tekintettel.
Illetve kaptam még egy jó tanácsot: " megkérnek, hogy ne arra öszpontosítsak, ami nincs, hanem élvezzem, ami van." Hát nem kedvesek?
De akkor miért fejlesztenek, bővítenek
még most is, ha azt sem tudják üzemeltetni ami megvan?
A jegy árakat viszont emelik!
Fele szolgáltatásért fele árat kellene kérni.
Nem tudom mit szólna a vezetőség, ha feljönnének Pestre vonattal, majd Pest előtt 80 km-rel a vonatról leszállítanák öket, hogy a gazdasági helyzetre való tekintettel a vonat nem megy tovább, innen gyalog kell tovább menni, de örüljenek annak, hogy legalább eddig elhozta őket a vonat.
Persze a teljes menetjegyet, pótjegyet
kifizetve.

Makói Hagymatikum Gyógyfürdő további értékelései

2023.10.03a párjával
Nagyon jól éreztük magunkat az éjszakai zenés fürdőzés alkalmával.
2022.09.06barátokkal
Családias fürdő sok medencével gyönyörű környezetben. Megfizethető árban, tiszta hely. Az étkezdében egyszerű, de finom ételek kaphatóak.
2022.04.15gyerekekkel
Belül is gyönyörű az épület - a legszebb az élménymedencékből és a belső pihenőteraszról nézve. Tematikusan jól elkülönülnek a medencék: külön van a gyógymedencés rész, ahonnan közvetlenül ki lehet jutni a szabadtéri gyógymedencéhez és egy teljesen külön rész a gyerekeknek spirálcsúszdával és...
Allium Apartman Makó - Napi árak
Allium Apartman Makó