Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó

Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó
Makói Hagymatikum Gyógyfürdő MakóMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó
Makói Hagymatikum Gyógyfürdő MakóMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó

Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó bemutatkozása

A Szegedtől 25 kilóméterre található Makói Hagymatikum Fürdőt 2012 januárjában adták át. Az épületegyüttes Makovecz Imre utolsó és alapterületét tekintve a legnagyobb munkája.

Allium Apartman Makó - Napi árak
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó vélemények

Kihagyhatatlan 2023. október 3.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat az éjszakai zenés fürdőzés alkalmával.
Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - Egyéb
Időpazarlás 2023. szeptember 11.a párjával járt itt
A Makói gyógyfürdő egy nagy csalódás volt. Mielőtt Pestről lementünk megnézni a fürdőt, megnéztük a neten a leírást, a képeket a videókat. Úgy döntöttünk, hogy igaz, hogy messze van, meg drága a benzin is, de a leírtak alapján elmegyünk megnézzük. Nagyon szeretünk szaunázni is és a leírások, képek alapján tényleg különleges a szauna világuk.
Kihagyhatatlan 2022. szeptember 6.barátokkal járt itt
Családias fürdő sok medencével gyönyörű környezetben. Megfizethető árban, tiszta hely. Az étkezdében egyszerű, de finom ételek kaphatóak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2022. április 15.gyerekekkel járt itt
Belül is gyönyörű az épület - a legszebb az élménymedencékből és a belső pihenőteraszról nézve. Tematikusan jól elkülönülnek a medencék: külön van a gyógymedencés rész, ahonnan közvetlenül ki lehet jutni a szabadtéri gyógymedencéhez és egy teljesen külön rész a gyerekeknek spirálcsúszdával és játszóházzal.
Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - BelsőMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - BelsőMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - Belső
2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. január 25.a párjával járt itt
Hetekkel ezelőtt foglaltam le a szállást Makóra, de nem is sejtettem, hogy mibe csöppenünk bele. Nem jártunk még a városban így már nagyon vártuk. A fürdő kívül-belül gyönyörű! A napunkat tetézte, hogy pont e szombaton volt 10 éves a Hagymatikum, melyet rendezvényekkel, éjfélig nyitva tartással ünnepelt meg és persze szülinaphoz méltón tortával. Nagy élmény volt itt lenni, köszönünk mindent!
Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - EgyébMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - EgyébMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - EgyébMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - EgyébMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - EgyébMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - EgyébMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - EgyébMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - EgyébMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - Egyéb
Kihagyhatatlan 2021. augusztus 30.csoporttal járt itt
Most másodszor jártam ebben a fürdőben, újra megcsodáltam a gyönyörű belső, külső teret, épületeket. Minden medencét végigjártunk, kipróbáltunk, s mind tökéletes volt, kivéve a gyógyvizet, de ez az én hibám, -nem a fűrdőé- , mert nem bírom a meleg vizet. :) . Elég sokan voltak, de azért találtunk üres napozóágyakat is.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2019. augusztus 27.a párjával járt itt
Már hosszabb ideje terveztük, hogy felkeressük a makói Hagymatikum fürdőt és most nemrég végre a tervből valóság lett. A fürdő építészetileg egyszerűen lenyűgöző! Egy csodálatos ember fantasztikus műve. Talán ez tekinthető Makovecz Imre csodás életműve megkoronázásának. Ám nemcsak építészetileg, de fürdőként is egyedülálló az országban!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2018. július 13.barátokkal járt itt
Már másodszor voltunk a Makói Hagymatikum fürdőben. Csodálatos belső térrel , patyolat tisztaságával és kellemes vízhőmérsékletű medencéivel igazán kiváló hely. A tisztaságra nagy figyelmet szentelnek az úszómesterek figyelmesek a tájékoztatás egyértelmű. Az öltözők kényelmesek tiszták.
Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó -
Kihagyhatatlan 2018. április 19.gyerekekkel járt itt
4 alkalommal voltunk a Hagymatikumban, csak jó tapasztalattal tértünk haza. A vízhőfok fantasztikus! Végre egy olyan hely, ahol a weboldalon szereplő vízhőmérsékletek megfelelnek a valóságnak. Órákig el lehet benne lenni és fürdeni a gyerekekkel, nem fáztunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. szeptember 5.a párjával járt itt
A Hagymatikum felkeresése adta az apropót,hogy Makóra utazzunk. Vasárnap érkeztünk, de bevallom,ha az aznapi élményt kellene megosztanom,akkor ez a beszámoló nagyon szomorúra sikeredett volna. Hétvégén szó szerint megszállták a fürdőt a románok! Alig hallottunk magyar beszédet a saját hazánkban, egy közintézményben.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 10 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.