Jó hely és szép is

Makói Hagymatikum Gyógyfürdő MakóMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó a térképen

Kihagyhatatlan 2017. júliusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2017. augusztus 4.
Az a része, ami minket érdekelt teljesen rendben volt, jól éreztük magunkat.

Kevés a zöldterület, de cserébe ingyen használható napozóágyakból rengeteg van. (sok helyen fizetős, bérelni kell)

A gyógyvizet nagy nehezen másnap megtaláltuk, igazából érthető, hogy a zajos, gyerekzsivajtól hangos résztől elkülítették. Itt csendesen tudnak fürdőzni az azt igénylő vendégek.

Az öltöző kicsi labirintus, oda kell némi jártasság, hogy magabiztosan mozogjon az ember, ne gondolja, hogy eltéved :-)

Az egyetlen önkiszolgáló étterem kínálatával mi teljesen elégedettek voltunk. Az árai is rendben voltak.
Van néhány sütödés, lángos, palacsinta, stb.. ha valaki ilyenre vágyik.
Nekünk tetszett:-)
Maga az építmény is egy különleges alkotás. Igazi látványosság minden oldalról :-)
Makón járva nem érdemes kihagyni.
Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó -

Makói Hagymatikum Gyógyfürdő további értékelései

2023.10.03a párjával
Nagyon jól éreztük magunkat az éjszakai zenés fürdőzés alkalmával.
2023.09.11a párjával
A Makói gyógyfürdő egy nagy csalódás volt. Mielőtt Pestről lementünk megnézni a fürdőt, megnéztük a neten a leírást, a képeket a videókat. Úgy döntöttünk, hogy igaz, hogy messze van, meg drága a benzin is, de a leírtak alapján elmegyünk megnézzük. Nagyon szeretünk szaunázni is és a leírások,...
2022.09.06barátokkal
Családias fürdő sok medencével gyönyörű környezetben. Megfizethető árban, tiszta hely. Az étkezdében egyszerű, de finom ételek kaphatóak.
Allium Apartman Makó - Napi árak
Allium Apartman Makó