sz.marika

sz.marika adatlapja

Regisztráció2015.06.15
Utoljára itt2019.08.23

Szörnyű 2016. augusztus 30.a párjával járt itt
Az egy csillag nem az ételeknek szól. A történethez hozzátartozik,hogy majdnem napra pontosan egy éve, véletlenül tévedtünk be az étterembe. Izgalmas (már az elnevezésük is) ételek az étlapon, kellemes környezet, bár a felszolgáló hölgy (gondoltuk a fiatalsága miatt) nem igazán tűnt motiváltnak, már ami a szakmáját, munkáját illeti.
Kiváló 2016. szeptember 6.családjával járt itt
Volt szerencsénk a nyáron Gyulán tölteni egy hetet, véletlenül a szállásunk ablakából átláttunk a csatorna túloldalán lévő Géza konyhájára. Olvastuk (itt) az értékeléseket, ezért 'bakancslistára" tettük. Végül aztán nem csak a közelsége, hanem a személyes jó tapasztalatok miatt, háromszor is jártunk ott.
Felhasználó fényképei:
Géza Konyhája Gyula - Géza Konyhája Gyula -
2017. augusztus 4.családjával járt itt
Sajnos nagyon kicsi ez az egyébként kellemes, hangulatos hely, sokkal nagyobb a kereslet iránta, mint amit elbírnak. Lagalábbis nyáron. Háromszor próbálkoztunk, de csak kétszer étszer jártunk sikerrel, 4 felnőtt, egy ebédre, egy vacsorára, így egy-egy étek mindenkinél volt, ami igazán betalált. Nekem a makói hagymaleves.
Felhasználó fényképei:
Rocco Étterem Makó - Rocco Étterem Makó - Rocco Étterem Makó - Rocco Étterem Makó -