Forgách Kastély Mándok
4644 Mándok, Szent István tér 9.

Forgách Kastély Mándok a térképen

Szállások Mándok városában
Wellness csomagok Mándok városában

Forgách Kastély Mándok vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Elég sok kastélyban jártunk már, de ez mindenben tökéletes volt tisztaság minőség,kiszolgálás. Mindenre gondoltak ami a kényelmet segíti, a személyzet nagyon barátságos segítőkész. A szoba kifogástalan állapotban volt nem tudnék olyat mondani ami negatív lett volna. Igaz az ár magas , de a kényelem és a minőség miatt megéri kipróbálni.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
Tisztaság, kényelem, és a személyzet magas felkészültsége, jellemző a helyre! Nem szeretnék ódákat írni. . a hely tökéletes! Hiba nélküli! Az étkezés tökéletes magas színvonalú! Aki pihenni akar a legtökéletesebb hely. Parkja rendezett, szépséges, különösen a vadgesztenye sor tetszett. A wellness rész, a helyhez illő, tiszta, ott jártamkor sajnos a jakuzzi nem működött!

mandrea70 TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ki ne szeretné a főuri kényelmet,hát itt megkapja aki ide téved. Minden adva van hozzá,csodálatosan ,korhűen felujitva régi-de új minden. Teljesen vissza cseppen az ember fia a régi korba,mert nagyon sok minden ,apró részlet úgy történik mint a régi korban, a kiszolgálás stb. .

Rákóczi Panzió
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 5.833,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.24-ig
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 16.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Termál Apartman Hotel
Nyírbátor
Érvényes: 2020.08.24-ig

Szállodák Mándok környékén
Hotel Hunor Sátoraljaújhely
A Hotel Hunor Sátoraljaújhelyen a Magas-hegy lábánál lévő Zemplén Kalandpark meghatározó...
Bástya Wellness Hotel Nyírbátor
Nem messze Nyírbátor városközpontjától található a Wellness Hotel Bástya, amely családi...
Wellness csomag (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Napi ár 3 főre

MándokX