Lóki Csárda Panzió Marcali
8700 Marcali, Lókpuszta, 0199/1 hrsz., a 68-as út mellett Marcali és Kéthely között

Lóki Csárda Panzió Marcali a térképen

Wellness csomagok Marcali városában

Lóki Csárda Panzió Marcali vélemények

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Harmadik nekifutásra vettük be ezt a várat. Évekig csak egy ár nélküli - biankó - étlap volt látható, ami eleve ellenérzést keltett bennem, és nem voltam hajlandó betérni. Tavasszal feltüntek az árak a fogások mellett de a parkoló autók tömege és a szűkre szabott idő elriasztott. Idén ősszel már tudatosan hosszabb időt kalkulálva tértünk be, szükség is volt rá, több mint egy órát töltöttünk el az ebéddel.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 12.
Már harmadik alkalommal megyek ebbe az étterembe, most sem csalódtam. Finom, ízletes ételek, amik emellett különlegesek is. Mindig mást próbálok ki, eddig nem csalódtam. Aki valami különlegeset akar, annak be kell ide térni. Télen egy kicsit zsúfolt, nem sok hely van. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az árak nem éppen alacsonyak, de arányosak a nyújtott szolgáltatáshoz.

Hotel Solar
Nagyatád
6 nap/5 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délben levessel, gyógykezelésekkel, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Kolping Holiday Resort
Alsópáhok
3 nap/2 éjszaka 21.050 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyermekprogramokkal, élményfürdő és fitness-terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig

Szállodák Marcali környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Vital Zalakaros
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi szünetre fel! (min. 2 éj)
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)

MarcaliX