Lóki Csárda Panzió Marcali
8700 Marcali, Lókpuszta, 0199/1 hrsz., a 68-as út mellett Marcali és Kéthely között

Lóki Csárda Panzió Marcali a térképen

Wellness csomagok Marcali városában

Lóki Csárda Panzió Marcali vélemények

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Harmadik nekifutásra vettük be ezt a várat. Évekig csak egy ár nélküli - biankó - étlap volt látható, ami eleve ellenérzést keltett bennem, és nem voltam hajlandó betérni. Tavasszal feltüntek az árak a fogások mellett de a parkoló autók tömege és a szűkre szabott idő elriasztott. Idén ősszel már tudatosan hosszabb időt kalkulálva tértünk be, szükség is volt rá, több mint egy órát töltöttünk el az ebéddel.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 12.
Már harmadik alkalommal megyek ebbe az étterembe, most sem csalódtam. Finom, ízletes ételek, amik emellett különlegesek is. Mindig mást próbálok ki, eddig nem csalódtam. Aki valami különlegeset akar, annak be kell ide térni. Télen egy kicsit zsúfolt, nem sok hely van. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az árak nem éppen alacsonyak, de arányosak a nyújtott szolgáltatáshoz.

Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
4 nap/3 éjszaka 19.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanzió ellátással, üdvözlő koktéllal, éjfélkor pezsgővel, tombolával, késői elutazással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Karos Garden Family Resort
Zalakaros
Érvényes: 2020.12.14-ig

Szállodák Marcali környékén
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Wellamarin Zamárdi
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
WELLANights (1 éjtől)

MarcaliX