Lóki Csárda Panzió Marcali

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Lóki Csárda Panzió Marcali vélemények

Kiváló 2017. szeptember 5.családjával járt itt
Harmadik nekifutásra vettük be ezt a várat. Évekig csak egy ár nélküli - biankó - étlap volt látható, ami eleve ellenérzést keltett bennem, és nem voltam hajlandó betérni. Tavasszal feltüntek az árak a fogások mellett de a parkoló autók tömege és a szűkre szabott idő elriasztott.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. február 12.a párjával járt itt
Már harmadik alkalommal megyek ebbe az étterembe, most sem csalódtam. Finom, ízletes ételek, amik emellett különlegesek is. Mindig mást próbálok ki, eddig nem csalódtam. Aki valami különlegeset akar, annak be kell ide térni. Télen egy kicsit zsúfolt, nem sok hely van. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az árak nem éppen alacsonyak, de arányosak a nyújtott szolgáltatáshoz.
Lóki Csárda Panzió Marcali - Külső képLóki Csárda Panzió Marcali - BelsőLóki Csárda Panzió Marcali - VendéglátásLóki Csárda Panzió Marcali - KörnyékLóki Csárda Panzió Marcali - Belső