Ismét egy bakancslistás hely

Lóki Csárda Panzió MarcaliLóki Csárda Panzió Marcali a térképen

Kiváló 2017. szeptemberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2017. szeptember 5.
Harmadik nekifutásra vettük be ezt a várat.
Évekig csak egy ár nélküli - biankó - étlap volt látható, ami eleve ellenérzést keltett bennem, és nem voltam hajlandó betérni.
Tavasszal feltüntek az árak a fogások mellett de a parkoló autók tömege és a szűkre szabott idő elriasztott.
Idén ősszel már tudatosan hosszabb időt kalkulálva tértünk be, szükség is volt rá, több mint egy órát töltöttünk el az ebéddel.
Megérte....
Bár, a személyzet kissé szétesett állapotban volt, és az egyik pincér jópofáskodását szívesen kihagytam volna - rezgett a léc erősen - viszont az ételeik minősége és mennyisége a nagyon jó és a kiváló közé esett. Mivel alapvetően nem voltunk éhesek, és fürödni készültünk, kis adagokat kértünk szerencsére. Így sikerült az étlap kínálatának egy nagyobb szegmensét végigkóstolni. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy minden fogás ízlett, de ez az én ízlésvilágom miatt volt.
A marhalevesük kiváló, a babgulyásuk jó, a csupros sertéscsülökjük nekem nem igazán jött be, a marhapofájuk különlegesen finom, a fatányérosuk átlagos. A fagyis palacsintájuk nálam felejthető, a sajttortájuk egy húha, a somlói galuskájuk, hát azt gondolom ehhez foghatóan mesterit még nem sikerült ennem. Az ízharmónia olyan szintje jelent itt meg amit még máshol nem tapasztaltam.

Az áraik megfizethetőek.

Plusszként -- lehet náluk Dödöllét venni, akár elvitelre emberi áron, kiváló minőségben és mennyiségben !!
Nálam ezzel mindenképpen nyertek volna :-)
Személyzet:Átlagos
Étkezés:Kiváló

Lóki Csárda Panzió további értékelései

2017.02.12a párjával
Már harmadik alkalommal megyek ebbe az étterembe, most sem csalódtam.Finom, ízletes ételek, amik emellett különlegesek is. Mindig mást próbálok ki, eddig nem csalódtam. Aki valami különlegeset akar, annak be kell ide térni.Télen egy kicsit zsúfolt, nem sok hely van. A kiszolgálás gyors és...
Port Étterem & Panzió Balatonmáriafürdő - Reggelis ajánlat
Reggelis ajánlat