Marcali

Marcali
MarcaliMarcali
MarcaliMarcali

Marcali bemutatása

Marcali város Somogy megyében, a Balatontól 14 kilométerre délre található.
Nevezetességei: Széchenyi-kastély, Bernáth Galéria, római katolikus templom, Marcali Városi Gyógyfürdő és Szabadidőközpont, Helytörténeti Múzeum.

Marcali és környéke legfrissebb értékelései

2023.09.25a párjával
Gyerekkoromban még nem jártam itt,pedig sokat voltunk Marcaliban. Erre csak az idén került sor a tavasz folyamán,ha jól emlékszem,május környékén. Mindennel meg vagyok elégedve.
2022.11.08
Szenzációs a cukrászda. Régen láttam ilyen jót. Aki Marcaliban jár és kihagyja, olyan, mintha Párizsban kihagyná az Eiffel tornyot: nem bűn, több! Hiba.
2024.03.17a párjával
Nagyon szép hely,aránylag elég gyorsan le lehet érni,mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon kényelmes szoba,felszereltség tökéletes ellátás is minden igényt kielégít

Marcali szállások (1)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan szállás, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki a szállásajánló űrlapunkat!

Marcali és környéke kedvelt szállásai

Port Étterem & Panzió Balatonmáriafürdő - Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel
Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Marcali látnivalók (4)

Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Marcali és környékén

Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior, ZalakarosCsomagok már 19.876 Ft/fő/éj ártól
385 értékelés
Villa Plattensee VonyarcvashegyVilla Plattensee, VonyarcvashegyCsomagok már 12.540 Ft/fő/éj ártól
34 értékelés
Hotel Panoráma Balatongyörök BalatongyörökHotel Panoráma Balatongyörök, BalatongyörökCsomagok már 19.900 Ft/fő/éj ártól
173 értékelés
Art Hotel ZalakarosArt Hotel, ZalakarosCsomagok már 23.100 Ft/fő/éj ártól