Olasz Csavart Fagylalt Mátrafüred

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Olasz Csavart Fagylalt Mátrafüred vélemények

Átlagos 2021. szeptember 6.a párjával járt itt
Hát ez nem a mi napunk. Úgy látszik hétfőn munkaszünet van Mátrafüreden és környékén,az éttermek zárva tartanak. Már mindegy,csak együnk valamit lévén délután fél négy. A füredi "belvárosban" egy ,csak egy leány van talpon a vidéken,
a fagyis, gofris, palacsintás bódé dolgozója. Kérünk egy hot-dog-ot 2 palacsintát és egy Fantát+1 vizet.
Olasz Csavart Fagylalt Mátrafüred - EgyébOlasz Csavart Fagylalt Mátrafüred - EgyébOlasz Csavart Fagylalt Mátrafüred - EgyébOlasz Csavart Fagylalt Mátrafüred - EgyébOlasz Csavart Fagylalt Mátrafüred - Egyéb
Kiváló 2021. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Remek kis büfé, központi helyen. A palacsinta és a gofri szenzációs (még receptet is kellett kérnem, gyerekeimnek annyira ízlett! ), a csavart fagyi is finom. A büfé mellett kényelmes, igényes, virágos párnákkal ellátott raklapbútoroknál lehet elfogyasztani a rendelt ételt, italt. A személyzet kedves, udvarias. Idő hiányában a szendvicseket sajnos nem tudtuk megkóstolni.
Átlagos 2020. augusztus 27.barátokkal járt itt
Évek óta működő fagyizó a mátrafüredi büfé-soron, a főút közelében. Bár az utcán végig lehet ingyenesen parkolni, de egyetlen szabad hely sem lévén, majdnem az utca végéig kellett gurulni, hogy találjunk szabad helyet. Korábban "twister" néven futott ez a fagyizó és a másik, időben korábban nyitott egységük Gyöngyösön található.
Olasz Csavart Fagylalt Mátrafüred - Egyéb
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2018. július 25.a párjával járt itt
A falu vendéglátóipari központjában, a park és a buszmegállók mellett jó helyen egy fagyizó. Van egy kis terasza, ami komondottan dizájnos, első ránézésre raklap bútorokból áll színes párnákkal. Jobban megnézve látszik, hogy nem raklapok,hanem annál jobb anyagból összeácsolt asztalok, padok.