Diana Panzió Mátrafüred

3232 Mátrafüred, Turista utca 1.

Diana Panzió Mátrafüred a térképen

Szállások Mátrafüred városában
Wellness csomagok Mátrafüred városában

Diana Panzió Mátrafüred vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 1.
Minden nagyon szépen fel lett újítva. A szobák tiszták, a reggeli bőséges. A személyzet kedves. A mátrai levegő isteni. Rengeteg túraútvonal található a környéken, közel érezhetjük a természetet magunkhoz. A sok fa miatt elviselhető a nagy nyári meleg. Kellemes időnk volt. Reggel madárcsicsergésre ébredtünk, mintha külön nekünk énekeltek volna.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 13.
A Mátrafüred központjában, a büfésor, 3 étterem és a buszmegálló, a posta közvetlen közelében levő Diana Panzió tartja a színvonalát. Egyetlen gondunk volt: a tévénézéshez nehéz fotelokat kell emelgetni, és áthelyezni. Nem először jártunk itt. Már tudjuk, hogy melyik szobát célszerű választani: az 5-öst. Közel van az étkezőhöz, távol van a biliárdszobától.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. december 9.
Nagyon szeretjük a Mátrát édesaőámmal, így tökéletes helyszínnek bizonyult Mátrafüred. Busszal érkeztünk, és szerencsére nem volt messze a buszmegálló sem, így hamarosan elfoglalhattuk a szállást. Tetszett a közös konyha, illetve hogy a szobában saját hütőszekrény és egyedi villanybojlerek voltak. Nagyon jól éreztük magunkat, nem csalódtunk a Mátrában és a szállásban sem.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 21.
Aki busszal érkezik, annak nem mindegy, hogy milyen messzire kell cipelnie a csomagokat a buszmegállótól. Ide kb. öt-hét perc alatt lehet érni gyalog. Egy csendes mellékutcába érkezünk, ahol nincs átmenő forgalom. Az új üzemeltető extra kedvezményeket nyújt a korai szállásfoglalóknak, és a Benevár étterembe 10%-os kedvezmény kártyát ad.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes kis panzió Mátrafüred csendes,de mindenhez közeli részén, nagyon kedves, barátságos személyzettel. Igaz a bútorok nem maiak, de nagyok sok több csillagos szállodában nem találkoztam ilyen tisztasággal. Lehet biliárdozni,szalonnát sütni, vagy csak kiülni a kertbe. Van wifi lehetőség, amely nagyon jól működött. Közelben található sok vendéglátóegység.

2014. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 22.
Gyerekkorom óta ide járunk nyaralni telelni egyszerüen imádjuk a helyet, a Mátrát, a Kékest,csak ajánlani tudom,babával is lehet menni kirándulni,Nagyon élvezetes és jó volt a bobpálya a sástón és a kilátó. szüleimmel jöttünk először ide ők itt voltak nászutón 27 évvel ezelőtt azóta évente vagy 2 évente vissza járunk. Sok szép látni való van,patak,kilátó,kisvonat

2013. decemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. január 18.
December végén a természetjáró szakosztállyal 34-en érkeztünk a megbeszélt időpontban a panzióba. Az üzemeltető kabátban a bejáratnál fogadott bennünket, mint kiderült azért, mert kint kellemesebb idő volt mint bent. A konvektor őrlángon égett és még az idén nem volt befűtve.

2012. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mátrafüred jó kiindulópont egy Mátrai kiránduláshoz. A mátrafüredi túra útvonalak, a Sás tó a kilátóval kötelező "feladat". Közel a Kékestető, Galyatető, a háromfalu temploma, a sípálya,mind-mind megannyi látnivaló. Gyöngyös, az állatkertjével, városnézéssel egy jó program. Egy napi körúton az Abasár, Markazi tó, Sirok a várral, Parádfürdő, Parádsasvár megtekinthető.

Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
2021.08.07. - 2020.08.07.
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 12.650 - 20.125,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.11-ig
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.02.
Kék Panzió
Szilvásvárad
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sétakocsikázással, Szalajka-völgybe kisvonatjeggyel, Millenniumi kilátó belépőjeggyel, gyönyörű látnivalókkal, színes programokkal
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 18.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus vacsorával, egy-egy pohár pezsgővel, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Invest Vendégház

Szállodák Mátrafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Napi szobaár félpanziós ellátással (1 éjszakára)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

MátrafüredX