Diana Panzió Mátrafüred

3232 Mátrafüred, Turista utca 1.

Diana Panzió Mátrafüred a térképen

Szállások Mátrafüred városában
Wellness csomagok Mátrafüred városában

Diana Panzió Mátrafüred vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 1.
Minden nagyon szépen fel lett újítva. A szobák tiszták, a reggeli bőséges. A személyzet kedves. A mátrai levegő isteni. Rengeteg túraútvonal található a környéken, közel érezhetjük a természetet magunkhoz. A sok fa miatt elviselhető a nagy nyári meleg. Kellemes időnk volt. Reggel madárcsicsergésre ébredtünk, mintha külön nekünk énekeltek volna.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 13.
A Mátrafüred központjában, a büfésor, 3 étterem és a buszmegálló, a posta közvetlen közelében levő Diana Panzió tartja a színvonalát. Egyetlen gondunk volt: a tévénézéshez nehéz fotelokat kell emelgetni, és áthelyezni. Nem először jártunk itt. Már tudjuk, hogy melyik szobát célszerű választani: az 5-öst. Közel van az étkezőhöz, távol van a biliárdszobától.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. december 9.
Nagyon szeretjük a Mátrát édesaőámmal, így tökéletes helyszínnek bizonyult Mátrafüred. Busszal érkeztünk, és szerencsére nem volt messze a buszmegálló sem, így hamarosan elfoglalhattuk a szállást. Tetszett a közös konyha, illetve hogy a szobában saját hütőszekrény és egyedi villanybojlerek voltak. Nagyon jól éreztük magunkat, nem csalódtunk a Mátrában és a szállásban sem.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 21.
Aki busszal érkezik, annak nem mindegy, hogy milyen messzire kell cipelnie a csomagokat a buszmegállótól. Ide kb. öt-hét perc alatt lehet érni gyalog. Egy csendes mellékutcába érkezünk, ahol nincs átmenő forgalom. Az új üzemeltető extra kedvezményeket nyújt a korai szállásfoglalóknak, és a Benevár étterembe 10%-os kedvezmény kártyát ad.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes kis panzió Mátrafüred csendes,de mindenhez közeli részén, nagyon kedves, barátságos személyzettel. Igaz a bútorok nem maiak, de nagyok sok több csillagos szállodában nem találkoztam ilyen tisztasággal. Lehet biliárdozni,szalonnát sütni, vagy csak kiülni a kertbe. Van wifi lehetőség, amely nagyon jól működött. Közelben található sok vendéglátóegység.

2014. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 22.
Gyerekkorom óta ide járunk nyaralni telelni egyszerüen imádjuk a helyet, a Mátrát, a Kékest,csak ajánlani tudom,babával is lehet menni kirándulni,Nagyon élvezetes és jó volt a bobpálya a sástón és a kilátó. szüleimmel jöttünk először ide ők itt voltak nászutón 27 évvel ezelőtt azóta évente vagy 2 évente vissza járunk. Sok szép látni való van,patak,kilátó,kisvonat

2013. decemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. január 18.
December végén a természetjáró szakosztállyal 34-en érkeztünk a megbeszélt időpontban a panzióba. Az üzemeltető kabátban a bejáratnál fogadott bennünket, mint kiderült azért, mert kint kellemesebb idő volt mint bent. A konvektor őrlángon égett és még az idén nem volt befűtve.

2012. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mátrafüred jó kiindulópont egy Mátrai kiránduláshoz. A mátrafüredi túra útvonalak, a Sás tó a kilátóval kötelező "feladat". Közel a Kékestető, Galyatető, a háromfalu temploma, a sípálya,mind-mind megannyi látnivaló. Gyöngyös, az állatkertjével, városnézéssel egy jó program. Egy napi körúton az Abasár, Markazi tó, Sirok a várral, Parádfürdő, Parádsasvár megtekinthető.

Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Avar Hotel
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlő itallal, délutáni gyümölcsvariációkkal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig
Excellence Apartmanok
Margaréta Apartmanház
Bogács
Érvényes: 2021.12.31-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 21.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka már 13.950 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.30-ig

Szállodák Mátrafüred környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
D&A Apartmanház Egerszalók
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Nyári pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

MátrafüredX