Fekete Anikó

Regisztráció2014.11.10
Utoljára itt2014.12.09

Kiváló 2014. november 10.családjával járt itt
2013. szeptember és 2014. február
Édesapámmal jártunk itt, kétszer is a Hotel Sziesztában. A szállás remek volt, bőséges svédasztalos illetve finom vacsorával vártak minket. Nagyokat sétáltunk, bejártuk a Lővéreket illetve a várost is. Biztos vagyok benne, hogy többször is visszatérünk majd még ide.
Kiváló 2014. december 2.családjával járt itt
Nagyon tetszett a szállás, ahogyan a hely is. Sokat kirándultunk édesapámmal az erdőben és a városban is. Az étkezés, és a kiszolgálás is remek volt. Minden szolgáltatást kipróbáltunk és elégedettek voltunk vele. Biztosan visszatérünk még ide, mivel nagyon megszerettük ezt a kis települést. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2014. december 2.családjával járt itt
Nagyon tetszett a szálloda és Sopron városa is. Kellemes környezetben,a Lővéreknél, remek kiszolgálással, udvarias személyzettel várják az odalátogatókat. A szolgáltatásokat is igénybe vettük, és meg voltunk elégedve azokkal is. Biztosan visszatérünk még erre a helyre is, mivel csak pozitív élményekkel gazdagodtunk édesapámmal a nyaralás ideje alatt.