evi730219

evi730219 adatlapja

Regisztráció2014.04.18
Utoljára itt2014.08.14

2014. április 18.családjával járt itt
Csendes helyen van a szàlloda gyönyörű kilàtással. Kényelmesek a szobàk, finomak az ételek az étkező hatalmas ablakaiból csodàlatis làtvàny tàrul elénk. Sok szàllodàban jàrtam màr, de ennek tetszett legjobban a wellness részlege. Kiinduló pontja lehet sok túraútvonalnak, esténként pedig lehet pihenni a medencékben.
2014. június 9.gyerekekkel járt itt
Kellemes kis panzió Mátrafüred csendes,de mindenhez közeli részén, nagyon kedves, barátságos személyzettel. Igaz a bútorok nem maiak, de nagyok sok több csillagos szállodában nem találkoztam ilyen tisztasággal. Lehet biliárdozni,szalonnát sütni, vagy csak kiülni a kertbe. Van wifi lehetőség, amely nagyon jól működött.
2014. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
A Kastélyszálló csendes helyen, Kaposvár mellett, de közel annak központjához helyezkedik el. Az épületnek igazi kastély hangulata van, hatalmas terasszal, szépen karbantartott kerttel, virágokkal. A személyzet nagyon kedves, minden kérést, kívánságot próbál azonnal teljesíteni.
Felhasználó fényképei:
Kastélyszálló Szarkavár Kaposújlak - Kastélyszálló Szarkavár Kaposújlak - Kastélyszálló Szarkavár Kaposújlak - Kastélyszálló Szarkavár Kaposújlak - Kastélyszálló Szarkavár Kaposújlak -