Megéri betérni

BéTerv MátraszentimreBéTerv Mátraszentimre a térképen

Kiváló 2020. szeptemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2020. szeptember 23.
A szlovák ételek miatt tértünk be az étterembe, melyről az interneten sok jó véleményt olvastam.
Maga a hely nem nagy, kevéske asztal bent és pár pad kint. Barátságos berendezés fogadott, és kedves pincérnő.
Kétféle sztrapacskát rendeltünk. Jó döntés volt.
Jó nagy adagokat kaptunk; kiadós és finom volt mindkét változatban.
Az étterem nem ígér többet, mint amit nyújt.
De mindenképp ajánlom annak, aki bőséges adagú, ízletes ételt szeretne pénztárcabarát áron.
És tényleg nem a hely nagyságán múlik, hogy ízleteset együnk.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
BéTerv Mátraszentimre - Külső képBéTerv Mátraszentimre - BelsőBéTerv Mátraszentimre - BelsőBéTerv Mátraszentimre - Étel/italBéTerv Mátraszentimre - Étel/ital

BéTerv további értékelései

2023.07.25egyedül
Inni és egy sütire tértem be már másodszor. A múltkor nagyszerű meggyes rétest ettem és egy Affogattót ittam. Most a barackos sütijüket kóstoltam meg, ami puha és könnyű volt, és egy colát ittam. Mindkettő nagyon finom volt. A kiszolgáló hölgy kedves, fürgén, pontosan dolgozik, így még visszatérek!
2022.08.15a párjával
Méretét tekintve kicsi hely, de hangulatosnak tűnt, bár, mi nem ettünk (éppen vacsora után jártunk arra), csak jégkrémet vettünk. A kinti asztalok, illetve székek nagyon jól néztek ki, szerintem azokban hosszasan el lehet ücsörögni.
2022.01.24a párjával
Remek, hogy hétfőn is nyitva van. Elsősorban ezért látogattuk meg, nagyon tetszett, visszajövünk.
Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés