Darázshegyi Panzió Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre, Rákóczi u. 39.

Darázshegyi Panzió Mátraszentimre a térképen

Darázshegyi Panzió Mátraszentimre értékelése:

4. helyezett a 13 mátraszentimrei szállás közül

Darázshegyi Panzió Mátraszentimre bemutatkozása

Gyönyörű környezetben, a Felső-Mátra központi részén, Mátraszentimre erdős területén helyezkedik el kőépületünkben a panzió, valamint hatalmas bükkfák alatt a faházaink, ahol a természet kedvelői, gyalogos- és kerékpáros túrakedvelők is megtalálják a kikapcsolódáshoz, pihenéshez szükséges nyugalmat, lehetőségeket. A panzió melletti szabadtéri területen vendégeink az egész évben üzemelő jakuzzit (38 fokos vízhőmérséklettel) és a szezonálisan működő medencét (28 fokos vízhőmérséklettel) is használhatják.
Ha csak az aktív pihenésre szeretne koncentrálni, akkor minőségi alapanyagokból elkészített reggelivel és vacsorával tudunk szolgálni, akár valamely ételallergiával érkező vendégeink számára is.
Várunk mindenkit sok szeretettel!

Darázshegyi Panzió Mátraszentimre képei

Darázshegyi Panzió Mátraszentimre vélemények

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus pár napot töltöttünk a Mátrában hála Márknak és feleségének. Különleges ételek, csodás kilátás és jó társaság ösztönöz minket arra,hogy újra őket válasszuk.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 21.
Családias környezetben nyugodt pihenés.
Mindenkinek merem ajánlani.
Gyerekek is tudnak aktívan nyaralni.

2017. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. március 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szállás tiszta, otthonos, a környezet gyönyörű! A közelben rengeteg túraútvonal rövid sétával is könnyen elérhető. Két dolgot emelnék ki: KUTYABARÁTOK, de nem csak kiírják, hanem tényleg szeretik az állatokat. :) A másik pedig a konyhájuk: mi még glutén -és laktózérzékenyként is olyan jókat ettünk itt, mint már régen!

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 29.
Az étel hibátlan, a vendéglátók kedvesek, a táj gyönyörű, remek hosszú hétvégét töltöttünk el itt. Közel a Galyatető, a Kékes, Ágasvár, Parádsasvár; remek túraútvonalak vannak a környéken, nemrég új jelzéseket raktak ki, nem lehet eltévedni. Mindenkinek csak ajánlani tudom, biztosan vissza fogunk még térni ide.

2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyszerűen imádom ezt a helyet. Olyan nyugodtságot áraszt magából, amit lehetetlen megunni. Évről évre visszajárunk kiszakadni egy picit a nyüzsgésből.
Az ételek mennyisége és minősége kifogásolhatatlan, a kávék mennyeiek.
Az egyetlen "problémám" az, hogy a faluban az aszfalt igen-igen saras, de ezt nem róhatom fel a vendégháznak.
Ajánlom.

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már 16 éve rendszeresen visszajárunk ide, különböző baráti társaságokkal. Voltunk már itt Kung fu oktatáson, jóga táborban, családi üdülésként, s most azt tervezgetjük, hogy salsa workshop keretei között jövünk legközelebb. S miért mindig a Darázshegyi Vendégházban szállunk meg? Gyönyörű kilátás, kellemes, otthonos környezet, tiszta levegő, kényelmes berendezés, s fantasztikus ízek várnak itt minket.

2015. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta visszajárunk erre a csodálatos helyre a táncos csoporttal. Mindennek oka nem is a kényelem, vagy a Mátra szépsége, hanem az, hogy a háziak igazán meg tudják teremteni az otthonosság érzetét. Boldogan mondhatom, hogy már ismerjük egymást! :) Eddig bármilyen kívánságunk volt, teljesült, ha gyakorolni szerettünk volna, akkor zenélhettünk és táncolhattunk, ha filmet néztünk, akkor projektort szereztek.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
A vendégházzal maximálisan elégedett voltam, az személyzet rendkívül kedves és szívélyes, az ételek minősége kifogástalan volt, ebbe beleértve a mennyiséget is! Csodálatos helyen van a szállás, az ember bármerre indul túraútvonalakba botlik, könnyebb és nehezebb utak egyaránt vannak. Fantasztikus napokat töltöttünk itt, bátran ajánlom mindenkinek, aki szeret az aktív pihenést!

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállásadók rendkívül kedvesek és figyelmesek, nagyon családias a légkör. Fantasztikus helyen van a házikó, kocsi nélkül is könnyedén lehet túrázni sokféle útvonalon. A szobák teljesen átlagosak, a célnak tökéletesen megfelelnek. A fenti terasz hihetetlenül hangulatos.

Összességében véve nagyon élveztük az ittlétet és megyünk jövőre is :)

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szállásadók nagyon kedvesek, rugalmasak, figyelmesek, ételek terén nem ismernek lehetetlent. :))) Gyönyörű a környezet, a Mátra egy magasabban fekvő települése, szuper kirándulási lehetőségek vannak a környéken, a faházak komfortosak, jól felszereltek, a terület tiszta, gondozott, összességében egy nagyon kellemes élmény.

Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 14.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 8.350,- Ft/fő/éj ártól: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019.08.31-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hotel Aqua Eger
4 nap/3 éjszaka 27.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, előszilveszteri vacsorával, szilveszteri gálavacsorával és party-val, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Szilvásvárad
Érvényes: 2020.01.06-ig
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Villa Tópart
Bélapátfalva
Érvényes: 2020.08.18-ig
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 8.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 16.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kerékpárbérléssel, szalonjátékok és pingpong asztal használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Szabolcs Apartmanok
Demjén
2019.09.01. - 2020.08.18.
Mátyus Udvarház
Érvényes: 2020.08.18-ig

Szállodák Mátraszentimrén és környékén
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hotel Villa Völgy Eger
2 éjszakás senior pihenés
L'amour hétvége (min. 2 éj)
Karácsonyi és a két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

MátraszentimreX