Darázshegyi Panzió Mátraszentimre

Darázshegyi Panzió Mátraszentimre
Darázshegyi Panzió MátraszentimreDarázshegyi Panzió Mátraszentimre
Darázshegyi Panzió MátraszentimreDarázshegyi Panzió Mátraszentimre

Darázshegyi Panzió Mátraszentimre bemutatkozása

Gyönyörű környezetben, a Felső-Mátra központi részén, Mátraszentimre erdős területén helyezkedik el kőépületünkben a panzió, valamint hatalmas bükkfák alatt a faházaink, ahol a természet kedvelői, gyalogos- és kerékpáros túrakedvelők is megtalálják a kikapcsolódáshoz, pihenéshez szükséges nyugalmat, lehetőségeket.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Darázshegyi Panzió Mátraszentimre vélemények

Kiváló 2018. október 5.a párjával járt itt
Fantasztikus pár napot töltöttünk a Mátrában hála Márknak és feleségének. Különleges ételek, csodás kilátás és jó társaság ösztönöz minket arra,hogy újra őket válasszuk.
Kiváló 2017. június 21.gyerekekkel járt itt
Családias környezetben nyugodt pihenés.
Mindenkinek merem ajánlani.
Gyerekek is tudnak aktívan nyaralni.
Kiváló 2017. március 28.egyedül járt itt
A szállás tiszta, otthonos, a környezet gyönyörű! A közelben rengeteg túraútvonal rövid sétával is könnyen elérhető. Két dolgot emelnék ki: KUTYABARÁTOK, de nem csak kiírják, hanem tényleg szeretik az állatokat. :) A másik pedig a konyhájuk: mi még glutén -és laktózérzékenyként is olyan jókat ettünk itt, mint már régen!
Kiváló 2016. március 29.a párjával járt itt
Az étel hibátlan, a vendéglátók kedvesek, a táj gyönyörű, remek hosszú hétvégét töltöttünk el itt. Közel a Galyatető, a Kékes, Ágasvár, Parádsasvár; remek túraútvonalak vannak a környéken, nemrég új jelzéseket raktak ki, nem lehet eltévedni. Mindenkinek csak ajánlani tudom, biztosan vissza fogunk még térni ide.
Kiváló 2015. november 26.barátokkal járt itt
Egyszerűen imádom ezt a helyet. Olyan nyugodtságot áraszt magából, amit lehetetlen megunni. Évről évre visszajárunk kiszakadni egy picit a nyüzsgésből.
Az ételek mennyisége és minősége kifogásolhatatlan, a kávék mennyeiek.
Az egyetlen "problémám" az, hogy a faluban az aszfalt igen-igen saras, de ezt nem róhatom fel a vendégháznak.
Ajánlom.
Darázshegyi Panzió Mátraszentimre - VendéglátásDarázshegyi Panzió Mátraszentimre - VendéglátásDarázshegyi Panzió Mátraszentimre - Külső képDarázshegyi Panzió Mátraszentimre - Külső képDarázshegyi Panzió Mátraszentimre - Vendéglátás
Kiváló 2015. november 25.családjával járt itt
Már 16 éve rendszeresen visszajárunk ide, különböző baráti társaságokkal. Voltunk már itt Kung fu oktatáson, jóga táborban, családi üdülésként, s most azt tervezgetjük, hogy salsa workshop keretei között jövünk legközelebb. S miért mindig a Darázshegyi Vendégházban szállunk meg?
Darázshegyi Panzió Mátraszentimre - Külső kép
Kiváló 2015. szeptember 7.csoporttal járt itt
Évek óta visszajárunk erre a csodálatos helyre a táncos csoporttal. Mindennek oka nem is a kényelem, vagy a Mátra szépsége, hanem az, hogy a háziak igazán meg tudják teremteni az otthonosság érzetét. Boldogan mondhatom, hogy már ismerjük egymást!
Kiváló 2015. szeptember 4.a párjával járt itt
A vendégházzal maximálisan elégedett voltam, az személyzet rendkívül kedves és szívélyes, az ételek minősége kifogástalan volt, ebbe beleértve a mennyiséget is! Csodálatos helyen van a szállás, az ember bármerre indul túraútvonalakba botlik, könnyebb és nehezebb utak egyaránt vannak.
Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
A szállásadók rendkívül kedvesek és figyelmesek, nagyon családias a légkör. Fantasztikus helyen van a házikó, kocsi nélkül is könnyedén lehet túrázni sokféle útvonalon. A szobák teljesen átlagosak, a célnak tökéletesen megfelelnek. A fenti terasz hihetetlenül hangulatos.

Összességében véve nagyon élveztük az ittlétet és megyünk jövőre is :)
Kiváló 2015. augusztus 17.a párjával járt itt
A szállásadók nagyon kedvesek, rugalmasak, figyelmesek, ételek terén nem ismernek lehetetlent. :))) Gyönyörű a környezet, a Mátra egy magasabban fekvő települése, szuper kirándulási lehetőségek vannak a környéken, a faházak komfortosak, jól felszereltek, a terület tiszta, gondozott, összességében egy nagyon kellemes élmény.