Selfness Hotel**** Vadvirág Mátraszentimre ★★★★

Selfness Hotel**** Vadvirág Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre, Rákóczi út 35-37.

Selfness Hotel**** Vadvirág Mátraszentimre a térképen

Selfness Hotel**** Vadvirág Mátraszentimre értékelése:

2. helyezett a 13 mátraszentimrei szállás közül

Selfness Hotel**** Vadvirág Mátraszentimre képei

Selfness Hotel**** Vadvirág Mátraszentimre

Selfness Hotel**** Vadvirág Mátraszentimre vélemények

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Januárban találtam rá erre a helyes kis hotelre, amikor is mindenhol minden foglalt volt a környéken. Sajnos hely náluk sem volt, de a recepciós hölgyek felírták a telefonom és értesítettek a megürült szobáról. Nagyon kedves,családias hotel, minden kényelemmel, ami egy pihenéshez szükséges. A dolgozók nagyon segítőkészek, barátságosak.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
November végén férjemmel és kamasz lányunkkal töltöttünk itt egy hétvégét. Nagyon modern, jól felszerelt, gyönyörű szálloda. Kedves, segítőkész, vendég-centrikus személyzettel. Az étterem része is kiváló, nagyon finomak az ételek, a svédasztalos reggeli bőséges és minőségi falatokat kínálnak. A Wellness részleg medencével, jakuzzival, sószobával és szaunával várja a feltöltődésre vágyókat.

Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 15.660 - 25.740,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 10.100 - 11.200,- Ft/fő/éj között: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.15-ig

Szállodák Mátraszentimre környékén
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Hotel Villa Völgy Eger
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Nyári ajánlat 3=4 éj
Karácsonyi és két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)
ÚJRA EGYÜTT (min. 2 éj)

MátraszentimreX