jorisz

jorisz adatlapja

Regisztráció2013.06.02
Utoljára itt2019.02.26

Kiváló 2013. június 2.a párjával járt itt
Tavaly, egy fotó alapján kedvet kaptunk, hogy megnézzük a Bodrogi Kúriát. Szombaton elindultunk, hogy felfedezzük. A környezet magáért beszélt: erdő közepén egy gyönyörű épület, a bejáratnál egy mini állatkerttel. A mellette lévő területen egy mesterséges tó lett kialakítva egy kis szigettel, ahol esküvőket tartanak.
Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Vasárnap a Tatabányai Élményfürdő után megéhezve, gondoltuk, hogy kipróbáljuk az éttermet. Bár én két éve már jártam itt, de a férjem még nem, így meghívtam egy könnyű ebédre, ami végül nehézre sikeredett, mert annyira jól laktunk. Nagyon finom ételeket ettünk, pl. búzasörös sajtkrémleves (kiváló), csülkös bableves, stb.
2015. szeptember 2.barátokkal járt itt
Ismerősöm ajánlására felkerestük az éttermet már többször, mert minden hónap utolsó vasárnapján svédasztalos ebédelésre van lehetőség nagyon jó áron. És nem utolsó sorban gyönyörű helyen van az étterem, nagyon szép környezetben található, csodás kilátás a környéket körülvevő hegységre, ill.