Átlagos 2026. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2026. június 28.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Június 26-án érkeztünk 2 kutyával (pont ettől a naptól harmadfokú hőségriasztás van). 160 km utaztunk ebben a hőségben, erre amikor megérkezünk kiderült, hogy a szállodában egy szobában sincs légkondi. Eszünkbe sem jutott külön megkérdezni, ebben a hőségben ez teljesen evidens. Kaptunk egy ventilátort :) Éjszaka nyitott ablaknál sem tudtunk rendesen aludni. A kutyák minden zajra felriadtak és ők sem nagyon aludtak ebben a nagy hőségben. A személyzet egyébként kedves. Meddig tart felszerelni egy légkondit?
Januárban találtam rá erre a helyes kis hotelre, amikor is mindenhol minden foglalt volt a környéken. Sajnos hely náluk sem volt, de a recepciós hölgyek felírták a telefonom és értesítettek a megürült szobáról. Nagyon kedves,családias hotel, minden kényelemmel, ami egy pihenéshez szükséges. A...
November végén férjemmel és kamasz lányunkkal töltöttünk itt egy hétvégét. Nagyon modern, jól felszerelt, gyönyörű szálloda. Kedves, segítőkész, vendég-centrikus személyzettel. Az étterem része is kiváló, nagyon finomak az ételek, a svédasztalos reggeli bőséges és minőségi falatokat kínálnak. A...