Silver Club Hotel Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre, Darázshegy u. 6.

Silver Club Hotel Mátraszentimre a térképen

Silver Club Hotel Mátraszentimre értékelése:

5. helyezett a 13 mátraszentimrei szállás közül

Akciós csomagok

Silver Club Hotel Mátraszentimre bemutatkozása

Mátraszentimrén, az ország legmagasabb pontján fekvő településen várja a pihenni és regenerálódni vágyó vendégeket a Silver Club Hotel. Apartmanjai fürdőszobásak és komplett konyhával rendelkeznek. A szobákban televízió, telefon és ingyenes Wi-Fi elérés biztosított. A kisgyermekkel érkezők kényelmét családbarát szolgáltatások segítik. A hotel területén drinkbár, infraszauna, mágnesterápiás készülék és masszázsfotel járul hozzá a teljes kikapcsolódáshoz. Szalonnasütésre és bográcsozásra a szállás mellett kialakított helyen van lehetőség, felszerelést biztosítanak. Plusz szórakozást nyújt a minigolf pálya, de a környék alkalmas természetjárásra, és kerékpárral is bebarangolható a vidék.

Silver Club Hotel Mátraszentimre képei

Silver Club Hotel Mátraszentimre vélemények

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Tiszta levegő,gyönyörű táj,környezet!Ez itt a csend és a nyugalom helye.Aki erre vágyik,csak ajánlani tudom! :)
2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 18.
Már az odaérkezéskor kiderült, hogy a Narád Hotelben ajánlott 5 órás wellness belépő nem biztosított, telt házas a Narád. Internetes szálláskeresésnél megnéztem a Narád honlapját, telt házas volt szeptember 28-án. a wellness csábító volt az ajánlatban. A szilveszteri gálavacsora és buli kritikán aluli,este 22 órakor még a zenét próbálgatták beállítani, végül is éjfélig tévéztünk,többen ezt tették.
Válasz az értékelésre - 2016. január 24.
Kedves Vendégünk!
A Narád belépővel sokan tudtak élni, csak azon vendégeink nem akiknek nem volt megfelelő időpont. . . . . . . . . . a bulit az 50 vendégből 40 élvezte, a többiek- konkrétan az Önök társasága- töltötte a szobában az estét mivel nem felelt meg az a zenei stílus melyet a többiek igényeltek és élveztek!
Sándor- Ötvös Krisztina (Silver Club Hotel)

Kinga-Laci TOP szállásértékelő
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 30.
Remek szállás a kirándulásokhoz, kényelmes ágyak, felszerelt konyha, jó méretű étkező asztal. A szoba világos, a takarítás jó (minket sajnos többször elkapott az erdőben az eső, de sosem láttuk viszont a sáros vizes lábnyomokat a folyosón. szauna, masszázságy emeli a színvonalat. A többi lakót nem hallottuk át a falon, nyugodt pihenésünk színtere volt.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 14.
A ház csodás fekvése rögtön az erdő szélén nagyon jó. Kiváló azoknak, akik túrázni, jó levegőn lenni szeretnének - és útközben étkeznek. Autóval jól megközelíthető, van elég parkoló hely. Családosoknak sem rossz, de négy főnél többnek nem ajánlom. Mi öten voltunk - 3 felnőtt és 2 gyerek. A pótágy pedig nem más, mint a dupla ágyból kihúzható fiókszerű tákolmány.

2014. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. április 26.
Nemrégiben jártunk a szállodában. Nagyon jó az elhelyezkedése a háznak, kényelmes a szoba, tágas és csendes. Nagyon szuper volt a szauna és a moziterem. Igazán jól szórakoztunk az ingyenes minigolffal, ami különleges élményt adott. Az árak nagyon jók voltak, hangulatos kis drinkbárban esténként kellemes volt eltölteni az időt.

2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
2013 Januárjában az egyik legjobb barátom születésnapi meglepetéseként foglaltam szállást két éjszakára. A szoba nagyon tágas volt, illetve a recepciós kedves volt. Aztán jöttek a csalódások, mivel Én szeretek szaunázni és már sok helyen benne van az árban itt sajnos zsetont kellett vásárolnunk. Nem volt az árban félpanziós ellátás vagy legalább egy reggeli.

Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 8.350,- Ft/fő/éj ártól: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019.08.31-ig
Mátraszentimre
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 14.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Aqua Eger
4 nap/3 éjszaka 27.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, előszilveszteri vacsorával, szilveszteri gálavacsorával és party-val, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
2019.09.01. - 2019.11.16.

Szállodák Mátraszentimrén és környékén
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hotel Villa Völgy Eger
2 éjszakás senior pihenés
L'amour hétvége (min. 2 éj)
Karácsonyi és a két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

MátraszentimreX