Termal Hotel Mesteri Mesteri ★★★

Termal Hotel Mesteri Mesteri
9551 Mesteri, Fürdőtelep 1.

Termal Hotel Mesteri Mesteri a térképen

Szállások Mesteri városában
Wellness csomagok Mesteri városában

Termal Hotel Mesteri Mesteri vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Nagyon csendes környezetben van a szálloda ! Egy falu Celldömölk közelében . A szállodát 3 éve adták át ami mellett egy kemping helyezkedik el . A termálvize enyhén szénsavas ami 72 fokon ér a felszínre ! A személyzet kiválóan teszi a munkáját , nagyon segítőkészek . Az ételeket nem helyben főzik , de a faluból hozzák ami nagyon ízletes és bőséges .

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Kikapcsolódásra és fürdőzésre tökéletes ez az egy éve épült szálloda. Mesteri nevű kis falu végében, a természet közepén található, egy remek, gyógyvízzel rendelkező fürdő területén. A medencék hatalmasak, minden este ahogy kell, rendben leengedik, reggel újratöltik őket. Van fedett, félig fedett és nyitott egyaránt. Ami nincs: tömeg!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Nyáron töltöttünk egy hetet a szállodában. Csendes hangulatos helyen levő szálloda. Egyben van a thermal fürdővel és a saját campinggel. Közelben kirándulási lehetőségek, vulkán park, Ság hegy tanösvény, Celldömölk. Néhány kilóméterre Sárvár. Modern berendezések, aki campingezik annak is kiváló lehetőség. Személyzet kedves, segítőkész......

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Karácsonykor voltunk a párommal . A szálloda nagyon szép lett , ami egybe nyílik a gyógyfürdővel . A gyógyfürdőnek enyhén szénsavas vize van . A személyzet nagyon fiatal és segítőkész . Thai masszázs is van , ami nagyon jó volt A szobák minden kényelmet kielégítenek , wifi , síkképernyős tv a szobákban . Zuhanyzós fürdőszoba tágas , és elektromos ruhaszárító is van benne .

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
11 fős társasággal töltöttünk 3 éjszakát; dec. 30, 31, jan. 1. Nyugdíjasok vagyunk, így tudtuk értékelni a csendet, nyugalmat. Az ételek finomak voltak, bár a reggelik kissé fantáziátlanok, mindhárom nap teljesen egyforma volt a kínálat. A leendő vendégeknek ajánlom, hogy vigyenek magukkal szappant.

grocceni TOP fotófeltöltő
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
A címben a lényeg! Az immár 40 éves fürdőhelyen ezidáig gyakorlatilag nem volt szálloda. Most azonban minden megoldódott. A négycsillagos Mesteri termal szállóra azt hiszem nem lehet egyetlen rossz szót sem szólni. Kedves személyzet, jól felszerelt modern szobák és persze a nagyon finom ételeket felsorakoztató, bőséges választékot nyújtó konyha teszi színvonalassá a welness-szállót.

Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 26.145 - 30.345,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellnessrészleg használattal, masszázskuponnal
2021.06.18. - 2021.09.04.
Ibolya Apartman
Érvényes: 2022.05.14-ig
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
6 nap/5 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, éttermi kedvezménnyel, kerékpár használattal, parkolással
Érvényes: 2021.07.09-ig
Pék Apartman
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Apartman Szanyi
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 4.995 - 6.495,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.05.14-ig
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
4-7 éjszaka 14.771,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, túrával, balatoni hajókirándulással, zárt játszótérrel, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.31.

Szállodák Mesteri környékén
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Bakonyi mézeshetek - Kényeztető édeskettes (min. 3 éj)

MesteriX