Termal Hotel Mesteri Mesteri ★★★

Termal Hotel Mesteri Mesteri
9551 Mesteri, Fürdőtelep 1.

Termal Hotel Mesteri Mesteri a térképen

Szállások Mesteri városában
Wellness csomagok Mesteri városában

Termal Hotel Mesteri Mesteri vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Nagyon csendes környezetben van a szálloda ! Egy falu Celldömölk közelében . A szállodát 3 éve adták át ami mellett egy kemping helyezkedik el . A termálvize enyhén szénsavas ami 72 fokon ér a felszínre ! A személyzet kiválóan teszi a munkáját , nagyon segítőkészek . Az ételeket nem helyben főzik , de a faluból hozzák ami nagyon ízletes és bőséges .

Juca TOP szállásértékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Kikapcsolódásra és fürdőzésre tökéletes ez az egy éve épült szálloda. Mesteri nevű kis falu végében, a természet közepén található, egy remek, gyógyvízzel rendelkező fürdő területén. A medencék hatalmasak, minden este ahogy kell, rendben leengedik, reggel újratöltik őket. Van fedett, félig fedett és nyitott egyaránt. Ami nincs: tömeg!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Nyáron töltöttünk egy hetet a szállodában. Csendes hangulatos helyen levő szálloda. Egyben van a thermal fürdővel és a saját campinggel. Közelben kirándulási lehetőségek, vulkán park, Ság hegy tanösvény, Celldömölk. Néhány kilóméterre Sárvár. Modern berendezések, aki campingezik annak is kiváló lehetőség. Személyzet kedves, segítőkész......

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Karácsonykor voltunk a párommal . A szálloda nagyon szép lett , ami egybe nyílik a gyógyfürdővel . A gyógyfürdőnek enyhén szénsavas vize van . A személyzet nagyon fiatal és segítőkész . Thai masszázs is van , ami nagyon jó volt A szobák minden kényelmet kielégítenek , wifi , síkképernyős tv a szobákban . Zuhanyzós fürdőszoba tágas , és elektromos ruhaszárító is van benne .

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
11 fős társasággal töltöttünk 3 éjszakát; dec. 30, 31, jan. 1. Nyugdíjasok vagyunk, így tudtuk értékelni a csendet, nyugalmat. Az ételek finomak voltak, bár a reggelik kissé fantáziátlanok, mindhárom nap teljesen egyforma volt a kínálat. A leendő vendégeknek ajánlom, hogy vigyenek magukkal szappant.

grocceni TOP fotófeltöltő
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
A címben a lényeg! Az immár 40 éves fürdőhelyen ezidáig gyakorlatilag nem volt szálloda. Most azonban minden megoldódott. A négycsillagos Mesteri termal szállóra azt hiszem nem lehet egyetlen rossz szót sem szólni. Kedves személyzet, jól felszerelt modern szobák és persze a nagyon finom ételeket felsorakoztató, bőséges választékot nyújtó konyha teszi színvonalassá a welness-szállót.

Hotel Bassiana
2 nap/1 éjszaka 9.713 - 14.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.08.29-ig
Korona Panzió és Étterem
Érvényes: 2022.01.16-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
2 nap/1 éjszaka 30.150 - 58.995,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa és szauna világ használattal, sportolási lehetőségekkel, élőzenével, parkolással
Érvényes: 2022.01.08-ig
Bél Mátyás Vendégház
Balatonkeresztúr
2021.09.01. - 2021.12.31.
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
Érvényes: 2022.01.16-ig
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 20.880 - 32.085,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2021.02.02. - 2021.12.22.

Szállodák Mesteri környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú...
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Édes kettesben Kőszegen (min. 2 éj)
Napi árak (1 éjtől)

MesteriX