Mesteri Termálfürdő Mesteri

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Mesteri Termálfürdő Mesteri vélemények

Kihagyhatatlan 2022. augusztus 5.a párjával járt itt
Csendes,tiszta kellemes hely azoknak akik igazi pihenésre vágynak.
Átlagos 2021. szeptember 12.a párjával járt itt
A medencék nagyon tetszettek, a medence borítás nagyon jó, lehet nem divatos mint a csempézett, de szerintem finomabb, nem törik, nem vágja meg az embert. A lépcsőn ahogy csúszásmentesítve van az 100 %-os. . . . . A medencék előtt lábmosók, sajnos üresen, a fű és egyéb darabkák így bekerülnek a medencékbe.
Kihagyhatatlan 2020. január 2.a párjával járt itt
Párommal voltunk mesteriben,ahol 4 éjszakát töltöttünk el! A fürdőben minden napos vendégek voltunk! Kellemes környezet,csend ,nyugalom és kitűnő víz! A hideg ellénére is kint voltunk a szabad fedetlen medencében,melynek a víz hőmérséklete elfeledtette a hideg időjárást!
Kihagyhatatlan 2019. június 12.a párjával járt itt
nagyon jó hogy minden benne van a kínálatban! Csendes nyugodt hely ahol minden ami nekünk kellett megvolt. A személyzet nagyon kedves emberekből áll oda figyelnek a vendégre! 4napot töltöttünk el itt és az plusz hogy állandó belépő van a fürdőbe mert egybe van a szállóval. A vize is kiváló! jól éreztük magunkat és ide máskor is szívesen vissza térünk.
Érdekes 2017. július 19.a párjával járt itt
Vasmegyei kicsi falu termálfürdője.Sokszor jártunk már itt.

Nem nagy az egész fürdő,de télen is üzemel.a belső fürdő rész ,szép és hangulatos. Nagyon jó a vize ,igaz inkább az idősebb korosztálynak ajánlanám.Olyan kis családias ,szívesen jövünk mindig .
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 5 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.