Hotel Nonius Mezőhegyes
5820 Mezőhegyes, Kozma Ferenc u. 32.

Hotel Nonius Mezőhegyes a térképen

Hotel Nonius Mezőhegyes értékelése:

1. helyezett az 1 mezőhegyesi szállás közül
166. helyezett Dél Alföldön - 541 szállás közül

Hotel Nonius Mezőhegyes bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Nonius családias hangulattal várja vendégeit a Ménesudvar ősparkjában 12 szobával és hét stílbútoros apartmannal, melyek összességében 57 férőhellyel.

Hotel Nonius Mezőhegyes képei

Szállások Mezôhegyes városában
Wellness csomagok Mezôhegyes városában

Hotel Nonius Mezőhegyes vélemények

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 11.
Nagyon jól éreztük magunkat, egy élmény volt csöndes, nyugodt környezetben találtuk magunkat. A Nonius Hotel munkatársai közvetlenek, segítőkészek voltak. A szobánk nagyon szép volt, reggel a napsugárra ébredtünk, ahogy besütött az ablakon. Remek a táj. Gyönyörű lovakkal, teljesen ki tudtunk kapcsolódni. Az étteremben nagyon finom ételeket, italokat fogyasztottuk.
2013. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. november 6.
Hosszú hétvége meglepetésekkel. Az első meglepetés az volt, hogy mind a négy szobában 4-4 ágy volt, ettől a szoba zsúfolt volt. A honlapon szép képek voltak a szobákról, társalgó résszel, stb. Hát ezek a szobák nem hasonlítottak a képen levőkre, sokkal rosszabbak voltak. A padlózat és a fürdő bizony felújításra szorulna.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kitűnő, nagy adag ételek, jó áron! Lovaglási, kocsikázási lehetőség, segítőkész, udvarias személyzet, mi kellene még? Nos, válaszolok is: légkondi a nyári forróságban nem ártana, egy wellnessrészleg is sokat lendítene a forgalmon! Addig is marad a szellőztetés és a tótkomlósi fürdő. Mindezeket figyelembe véve is ajánlom mindenkinek (már akiknek nem csak a sok csillag a fontos!

Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és masszázságy használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.01. - 2020.01.02.
Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.21-ig

Szállodák Mezőhegyes környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Napi árak
Nyári pihenés (1 éjtől)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

MezőhegyesX