Mezőhegyes és környéke
az 1 mezőhegyesi szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Hotel Nonius MezőhegyesHotel Nonius Mezőhegyes

Hotel Nonius Mezőhegyes bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Nonius családias hangulattal várja vendégeit a Ménesudvar ősparkjában 12 szobával és hét stílbútoros apartmannal, melyek összességében 57 férőhellyel.

4Szolgáltatás
Allium Apartman Makó - Napi árak
Allium Apartman Makó
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Hotel Nonius Mezőhegyes vélemények

2055
Átlagos 2024. február 19.egyedül járt itt
A hír hallatára lélekszakadva elrobogtam Mezőhegyesre, és álmélkodva állapítottam meg, hogy valóban igaza van a kedves kolléganőnek, tényleg be van zárva és valóban úgy tűnik, hogy nem is folynak a munkálatok, megrekedt a felújítás. A környék teljesen kihalt, ember alig bóklászik arra. És akkor most nyertem egy szállodát, mint a Capitalyban? Juhé!
Hotel Nonius Mezőhegyes - Külső képHotel Nonius Mezőhegyes - Külső képHotel Nonius Mezőhegyes - Külső képHotel Nonius Mezőhegyes - Külső kép
Átlagos 2024. február 10.kollégákkal járt itt
A szálloda a Mezőhegyesi Ménesbirtokhoz tartozik, tradicionális birtoképület stílusú. Egy nagy szabású felújítás zajlik évek óta, amelynek már be kellett volna fejeződnie 2022 végén, azonban a szálloda a mai napig nem működik, ugyanis a felújítás megrekedt, a hotel félkész állapotban várja a szebb jövőt.
Kiváló 2013. december 11.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, egy élmény volt csöndes, nyugodt környezetben találtuk magunkat. A Nonius Hotel munkatársai közvetlenek, segítőkészek voltak. A szobánk nagyon szép volt, reggel a napsugárra ébredtünk, ahogy besütött az ablakon. Remek a táj. Gyönyörű lovakkal, teljesen ki tudtunk kapcsolódni.
Átlagos 2013. november 6.barátokkal járt itt
Hosszú hétvége meglepetésekkel. Az első meglepetés az volt, hogy mind a négy szobában 4-4 ágy volt, ettől a szoba zsúfolt volt. A honlapon szép képek voltak a szobákról, társalgó résszel, stb. Hát ezek a szobák nem hasonlítottak a képen levőkre, sokkal rosszabbak voltak. A padlózat és a fürdő bizony felújításra szorulna.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. augusztus 27.a párjával járt itt
Kitűnő, nagy adag ételek, jó áron! Lovaglási, kocsikázási lehetőség, segítőkész, udvarias személyzet, mi kellene még? Nos, válaszolok is: légkondi a nyári forróságban nem ártana, egy wellnessrészleg is sokat lendítene a forgalmon! Addig is marad a szellőztetés és a tótkomlósi fürdő.