Grill Terasz Mezőkövesd

2,7Ételek / Italok
3,7Kiszolgálás
3,3Ár / érték
4,3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.12.22-ig
Szent István Hotel Eger
64.990 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Grill Terasz Mezőkövesd vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 99 városban járt márFelfedező - 71 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Átlagos 2022. szeptember 25., csoporttal járt itt
5 napig voltunk a panzióban és a grill teraszon volt az ellátásunk. Sajnos a reggeliből csak négy féle választék volt, így egyszer duplázni kellett. A vacsora egy tál étel, kevés és egyszerű. A külön kért desszert finom volt, de kissé drága. A kiszolgálás kissé lassú és unott. Egyszer elég volt, köszönjük.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Grill Terasz Mezőkövesd - EgyébGrill Terasz Mezőkövesd - EgyébGrill Terasz Mezőkövesd - EgyébGrill Terasz Mezőkövesd - Egyéb
Még több kép (1 db) >>
Gyenge 2017. november 26.a párjával járt itt
A gulyás leves híg lé és ízetlen, pacalpörkölt sós és rágós. Az adagok mennyisége szabad szemmel alig látható. Ezt megelőző napokban is Zsóryn ebédeltünk, de ilyet, hasonlót nem tapasztaltunk. A környék leggyengébb étterme a tapasztalataim szerint, az árak megegyeznek a többi jobb éttermek árszabásával.
A szállás minőségéről nincs tapasztalatom.
1Ételek / Italok
3Kiszolgálás
1Ár / érték arány
4Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 257 városban járt márFelfedező - 2895 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 82345 feltöltött kép
Kiváló 2016. szeptember 25.barátokkal járt itt
A mezőkövesdi Zsóry-fürdő mögötti utcában, közvetlenül a parkoló mögött található teraszos étterem, a mellette lévő épületben apartman szállásokat is kínálnak. Ha jól vettem ki, a Fenyő Panzió is hozzájuk tartozik, és további vendégházakat, egyéb szállásokat is lehet náluk foglalni.
4Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Grill Terasz Mezőkövesd - Külső képGrill Terasz Mezőkövesd - Külső képGrill Terasz Mezőkövesd - BelsőGrill Terasz Mezőkövesd - Étel/italGrill Terasz Mezőkövesd - BelsőGrill Terasz Mezőkövesd - Étlap/itallapGrill Terasz Mezőkövesd - Étlap/itallapGrill Terasz Mezőkövesd - BelsőGrill Terasz Mezőkövesd - BelsőGrill Terasz Mezőkövesd - Külső képGrill Terasz Mezőkövesd - Külső képGrill Terasz Mezőkövesd - Külső képGrill Terasz Mezőkövesd - Külső képGrill Terasz Mezőkövesd - Külső kép
Még több kép (11 db) >>