Hűvös wellness

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nem akartunk túl messzire utazni, ezért esett a Balneora a választás.Részben volt jó döntés, mert a gyógymasszőr kitünő volt, nagyon értette a dolgát és igazán jó kezeléseket kaptunk.
Gondunk a medencék vizének hőmérsékletével volt, mert főleg a benti-kinti összekapcsolt medence vize nagyon hűsnek bizonyult. Főleg télen ez nagyon kellemetlen, nem is tudtuk használni a kinti részt, bár a lehetőség meg lett volna rá.

Ennyire tetszett: Átlagos

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 2.

2019. március 16.
A hotelben jól éreztük magunkat, tiszta, rendezett, nincs baj a személyzettel. Véleményem szerint csak a pezsgőfürdők vizének hőmérséklete megfelelő,az élménymedence, kinti medence vize túl hideg. Ez különösen érthetetlen ott, ahol egyébként a forró termálvíz adott. A pozitívumok ellenére ha...

2019. március 15.
Az ágy kényelmetlen volt, a szoba mérete azonban megfelelő. A személyzet barátságos, szolgálatkész. A wellness részlegben a finn szauna még tovább fejlesztendő, a jégköpővel elégedett voltam. Az ételek felkínálása kissé szétszórtnak tűnt, a választék lehetett volna bővebb.

2019. március 2.
Kedves volt a recepción a fogadás, az ügyintézés gyors. A szoba kényelmes, és tiszta. Az étkezésnél az ételek finomak, változatosak. A hotel vellness részlege kitűnő. A tartózkodási idő végén nagyon jó volt, hogy nem kellett elhagyni a szobát 10órakor, mert igénybe vettük a hosszabbítási...

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Pünkösd
2 nap/1 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-06 - 2019-06-10
 - November 1.
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-31 - 2019-11-03
 - Augusztus 20.    (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-15 - 2019-08-20