morvaiii

morvaiii adatlapja

Regisztráció2016.02.03
Utoljára itt2019.03.15

Kiváló 2016. február 3.a párjával járt itt
Többször voltunk a Saliris vendégei, de bármikor újra visszamegyünk! Nagyon szép a szálloda és gyönyörű a fekvése a sódomb mellett. A kiváló termálvízben nagyon kellemes ücsörögni és esténként hallgatni a békák kuruttyolását. A nagy étterem ellenére kiváló a konyha, mind az étteremben, mind a szálloda egyéb részén kedves a személyzet.
Kiváló 2018. február 19.a párjával járt itt
Már harmadszor kerestük fel a sódomb szomszédságában lévő szállodát. Most is, mint az előző két alkalommal, nagyon jól éreztük magunkat. Nagy a wellness részleg és különösen jó a sok kinti medence. Időjárástól függetlenül jól el lehet tölteni a napot. A szálloda személyzete barátságos, a szobák kényelmesek és az ellátásra sem lehet panasz.
Átlagos 2019. március 15.a párjával járt itt
Nem akartunk túl messzire utazni, ezért esett a Balneora a választás. Részben volt jó döntés, mert a gyógymasszőr kitünő volt, nagyon értette a dolgát és igazán jó kezeléseket kaptunk. Gondunk a medencék vizének hőmérsékletével volt, mert főleg a benti-kinti összekapcsolt medence vize nagyon hűsnek bizonyult.