Ancsuka: Nyáreleje az unokákkal a Balneoban. - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Békéscsaba

Nyáreleje az unokákkal a Balneoban.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 24.
Minden évben elvisszük az unokákat pár napra nyaralni. Az idén Mezőkövesden a Balneo Hotelra esett a választásunk. A szálloda nagyon szép, tiszta, a szobánk kifogástalan volt. Ami kicsit megnehezitette a napjainkat, az a haemophiliás tábor több mint 200 résztvevője. Tömeg volt a reggelinél, nehéz volt megközeliteni az ételeket, ugyan ez volt a vacsoránál, sokszor kellett várni az utánpótlásra. A wellnes rész rendben volt, viszont a napozó füves részen nem volt egy napernyő sem, egy szemetes kuka sem, mindent fel kellett vinni a szobai szemetesbe, és elég kevés volt napozó ágy is. Ami még érdekes volt, hogy elég messze volt a mosdó helyiség, ha kint napoztunk.
Összességében azért jól éreztük magunkat, mert együtt lehettünk a szeretteinkkel.
Ami még eszembe jutott, hogy a WC tényleg nagyon magasan van, de van fellépő bekészitve, és hát igénybe is kellett venni. :-)

Személyzet:
Étkezés:
Elhelyezkedés: Átlagos

Szeretnéd követni Ancsuka felhasználót?    Igen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 2.

2019. augusztus 23.
Tiszta,igényes szoba. Személyzet kedves és segítőkész. Wellness részleg tetszett, nem volt zsúfoltság, eloszlottak a vendégek a különböző wellness területen.

2019. augusztus 22.
A személyzet kedves udvarias, segítőkész. A konyha "mérleg-gyilkos". Negatívumként csak néhány apróság: a wellness részlegen az óra lehetne jobb helyen, pont a thermal medencékből látható a legkevésbé, valamint a medencében való tartózkodás maximalis ideje 20/min-ként van jelezve 20 min...

2019. július 29.
A szobában apróbb javításra szoruló dolgok (Wc-papírtartó, Tv-készülék nem megfelelő képe) nem kerültek megjavításra egyik vendég szobafoglalásától a következő vendég érkezéséig. A kapott szoba a másik szobával közös erkéllyel rendelkezett, ami kissé kellemetlen volt, a két szobát egy ajtó...

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-06-15
 - Szilveszter
4 nap/3 éjszaka 23.233,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 18.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-06-15