lacika: Vissza megyek - Hajnal Hotel Mezőkövesd

5. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Vissza megyek

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Régi fénye kissé megkopott de ennek ellenére kedvező ára miatt és felszereltség alapján csak ajánlani tudom mindenkinek.Gyógyvízzel rendelkezik ,a gyógyászati részlege széles kőrű és nem drága, a wellnessben a szokásos gőz és szaunák és gőz megtalálhatók,igaz kissé kopottas és nem túl hangulatos a helyen elhelyezve . Jó felszerelt konditerem ,pingpong, csocsó biliárd stb.A konyhája mondhatni remek,az étel ital árak rendkívül kedvezőek, nekem még az 1000 Ft-os menüs ebéd is tetszett.A gyógyszálló jellegéből adódóan inkább az idős korosztály a meghatározó vendégkör .Összességében ezen árért ajánlani tudom mindenkinek.

Kényelem (szoba): Átlagos

Szeretnéd követni lacika felhasználót?    Igen

Hajnal Hotel Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Hajnal u. 2.

2020. március 19.
A szobával nagyon meg voltunk elégedve az ellátás is jó volt az árak is elfogathatóak. Lehetett volna melegebb a víz meg sajnos volt több medence is amit nem lehet használni.

2020. március 7.
Nagyon barátságos emberi léptékű volt a szálloda, teljes nyugalom és csend jellemezte, a gyógyászati rész is magas színvonalú volt, mindent nagyon köszönök, úgy gondolom visszatérek még!

2019. november 10.
Nem tudtam közölni milyen szobát szeretnék/de lehet ,hogy ott is írhattam volna/.A recepciónál elmondtam "kívánságom"igen készségesek voltak,és megoldódott a kérésem.Jól éreztük magunkat!

Hajnal Hotel, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-04-18 - 2020-05-31
 - Hajnali élmény (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, napi egy kancsó lúgosított vízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-03 - 2020-05-31