Krisztina Katalin: Feltöltődés a Pandorában - Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd

Feltöltődés a Pandorában

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Az apartman tiszta és teljesen felszerelt volt. Ezenkívül kérésre, felár ellenében svédasztalos reggelit is biztosítottak a részünkre. A személyzet kedves, segítőkész. Az apartmanból rövid sétát követően könnyen és gyorsan megközelíthető a fürdő. A fürdőben a gyógyvizes medencék több hőfoknak megfelelőek, ami nagy választékot kínál. Az októberi hónap ellenére több kinti medence is üzemelt. Nagyon kellemes és igazán pihentető napot tölthettünk itt.

Szeretnéd követni Krisztina Katalin felhasználót?    Igen

Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Zsóry-fürdő, Pandora u. 1.

2018. augusztus 29.
Még nem jártunk Zsóryfürdőn, de már többször olvastam róla, hát ez lett a következő úticélunk. Az apartmanok miatt hezitáltam egy kicsit, hogy nem szállodában leszünk és nem kapjuk meg azokat a szolgáltatáskat, amikhez szoktunk, de végül messze túlszárnyalta az elvárásainkat minden. Az...

2018. augusztus 28.
Végre egy olyan szállás, ami a megfelelt a képeken bemutatottaknak. Délbe érkeztünk,de ez nem jelentett gondot, mert a ház már készen várt minket. Gyönyörű környezetben, rengeteg zöld vett körül minket és az építtetők maximálisan figyeltek arra, a házak elhelyezésével, kialakításával, hogy a...

Pandora Zsóry Apartmanok, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
4 nap/3 éjszaka 10.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-04-15 - 2020-12-22