Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Zsóry-fürdő, Pandora u. 1.

Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd a térképen

Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd értékelése:

2. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd bemutatkozása

A Pandora Zsóry Apartmanok 18 igényesen kialakított apartmanja Mezőkövesden, a Zsóry Gyógy- és Strandfürdő területén, de elkerített helyen található.

Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd képei

Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd vélemények

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Az apartman tiszta és teljesen felszerelt volt. Ezenkívül kérésre, felár ellenében svédasztalos reggelit is biztosítottak a részünkre. A személyzet kedves, segítőkész. Az apartmanból rövid sétát követően könnyen és gyorsan megközelíthető a fürdő. A fürdőben a gyógyvizes medencék több hőfoknak megfelelőek, ami nagy választékot kínál.

expert TOP szállásértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Még nem jártunk Zsóryfürdőn, de már többször olvastam róla, hát ez lett a következő úticélunk. Az apartmanok miatt hezitáltam egy kicsit, hogy nem szállodában leszünk és nem kapjuk meg azokat a szolgáltatáskat, amikhez szoktunk, de végül messze túlszárnyalta az elvárásainkat minden. Az apartmanházak a fürdő mellett, azzal közvetlen összeköttetésben helyezkednek el.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Végre egy olyan szállás, ami a megfelelt a képeken bemutatottaknak. Délbe érkeztünk,de ez nem jelentett gondot, mert a ház már készen várt minket. Gyönyörű környezetben, rengeteg zöld vett körül minket és az építtetők maximálisan figyeltek arra, a házak elhelyezésével, kialakításával, hogy a vendégek ne zavarják egymást. A személyzet igen udvarias és segítőkész volt.

2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 4.
Nagyon tetszett a letisztult, de egységes kép amit az apartman és a környezete nyújtott. Volt minden a konyhában is éles kés, kancsó, bekészítve só és bors. Ez nem sok helyen tartozéka a szállásnak. Bár a kávéfőzőt hiányoltuk. Nem éreztük szűknek sem, pedig este nagy társasjáték csatákat vívtunk. Nagyon kényelmes ágyak és megfelelő tisztaság fogadott.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 7.
Nagyon jól éreztük magunkat.Csendes környezet,kedves személyzet,kényelmes szobák.A konyhai felszerelés tisztaságára picit jobban figyelni.Külonben minden kiváló.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 16.
Rendkivül jól berendezett ízléses, minden igényt kielégítő apartman. Mindenkinek csak ajánlani tudom akik felhőtlenül akarnak pihenni a Zsóry fürdő tőszomszédságában, napi többszöri szabad átjárással!

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 16.
Már másodszor voltunk itt a férjemmel, nagyon meg vagyunk elégedve mindennel. Igazi pihenésre való hely. A konyha mindennel felszerelt. A fürdő közel, a személyzet nagyon kedves. tisztaság van, az ágyak nagyon kényelmesek. Ajánlani tudom mindenkinek. Máskor is szívesen foglalnék itt szállást.
2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 7.
Az apartman nagyon modern, szépen berendezett volt, a mai elvárásoknak nagy mértékben megfelelt. Mi ugyan eléggé hideg időben voltunk ott, de a fürdőbe való átjárás így sem volt megterhelő, mivel egy karszalaggal egy nap többször is bemehettünk. Egyedül a kávéfőzőt hiányoltam, azonban az étteremben azt is lehetett fogyasztani.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 7.
A Szállásvadásznál foglaltuk le a szállásunkat, köszönet a gyors és lelkiismeretes ügyintézésért. A mezőkövesdi Pandora apartmanok minden elképzelésemet felülmúlta. A házak csodálatosan parkosított, rendben tartott környezetben vannak, nagyon jól elrendezve, hogy a szomszédok ne zavarják egymást. Öröm volt a teraszon üldögélni.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 23.
Akadáymentesített szállás volt. Az egyetlen negatív dolog hogy a fürdőtől mégis a legtávolabbi épület de ez már építkezéskor lett rosszul tervezve. Ettől függetlenül nem bántuk meg hogy elmentünk.

Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.15. - 2020.12.22.
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.200 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, napi egy kancsó lúgosított vízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 21.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.06-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 4.500 - 6.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Invest Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 17.500,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kilátó látogatással, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 15.778,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.13. - 2020.11.07.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Mezőkövesden és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

MezőkövesdX