Lizike: 2019 ben a Zsóry Hotel jóvoltából izelitőt kaptunk az ötven... - Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd értékelése
6. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

2019 ben a Zsóry Hotel jóvoltából izelitőt kaptunk az ötvenes évek társbérleti hangulatából

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
2019.05.10-12 -én voltunk vendégek párommal és 8 éves unokánkkal Zsory hotelben.Földszinti szobát kaptunk/109/.Szobába belépve és körülnézve kissé csalódottak lettünk.Nem volt a szobában semmilyen üllő alkalmatosság. A teraszon is csak két rozzant műanyagszék árválkodott. Ezeket voltunk kénytelenek bevinni a szobába ha leakartunk ülni.A vendégágyon az ágynemű tiszta volt de vasalatlan .Fürdőszobában nem volt fogmosó pohár.Legszebb az volt,hogy a szomszéd szobát egy kis hangszigetelés nélküli ajtó kötötte össze a miénkkel.Gondolom ez praktikus ha egy nagyobb család utazik együtt.A szomszédos szobába egy két gyermekes család költözött.A vékony ajtón még a sóhajtás is áthallatszott.Éjjel egykor miközben az ágyban fekve hallgattam a szomszéd szobai zajokat,zuhanyozás ,wc lehúzás stb...Meg fogalmazódott bennem a gondolat,ide sem jövünk soha többé.Azért nem volt minden rossz,reggelinél,vacsoránál felszolgáló fiatal pincérek munkája csillagos ötöst érdemelt.A konyha is jó lett volna,az ételek változatosak ,ízletesek voltak.De mivel nem volt tányér melegítő, ezért mire kiszedtük a hideg tányérra az ételt már a második falatnál minden elhűlt hideg volt.

Ennyire tetszett: Gyenge

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 7.

2019. október 3.
2019 szeptember végén jártunk a szállodában,ahol két éjszakát töltöttünk el félpanziós ellátással.A szálloda környéke saras, az udvar rendezetlen. A szobánkban az ágyban lévő matracok kifeküdve,rossz állapotúak voltak.A fürdőszoba penészes, a wc alig öblített,kevés pipere polc,nem volt...

2019. augusztus 13.
2019 július közepén voltunk a szállodában, 3 éjszakát töltöttünk ott. Már az első nap ott akartam hagyni, de a férjem rábeszélésére maradtam, nem akart pár nap miatt cuccolni más helyre. Mondván "csak kibírjuk a 3 éjszakát" Nagyon szocreál az egész. A kis Wellness részleg az tetszett, kicsi de...

2019. június 2.
Egy nagyon kellemes, barátságos szállodát ismertünk meg maximálisan segítőkész személyzettel. A kert, a virágok, rózsák felvidítják az utazót. A konyha egészen kiváló, jó ételek jól elkészítve.A szobák kénsyelmesek, előző héten Párizsban voltunk, ahol a szoba szekrény méretű, ahhoz képest ezek...

Zsóry Hotel Zen & Spa, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Wellness pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, játékterem használattal, kerékpár bérléssel parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-19 - 2020-05-30
 - Őszi-téli feltöltődés (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 13.750,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, hétvégente élőzenés kerti partival, játék terem használattal, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-02-29
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-22 - 2019-12-22