Nyugodt kikapcsolódás egy hétköznapon

Zsóry Gyógy- és Strandfürdő MezőkövesdZsóry Gyógy- és Strandfürdő Mezőkövesd a térképen

Kihagyhatatlan 2019. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2019. március 21.
A fürdő látogatásra egy kora tavaszi csütörtöki napot választottunk és milyen jól tettük.Kifejezetten élhető volt minden részleg, sehol nem volt tömeg.
A wellness az uszoda és a szaunavilág szinte teljesen üres, sok helyen kettesben tudtunk lazítani.A wellness és uszoda, 21. századi, hatalmas terekkel, mai igényeknek megfelelő, modern.A szaunavilág ugyan pici, max. 40 fő befogadó képesség, de nagyon kellemes, szintén modern.
Forró szauna, erős gőz , működő jakuzzi. A belépőhöz ingyen jár szauna lepedő és van vízgép.
A gyógymedencékben többen voltak, főleg idősebb korosztály, de jutott hely mindenkinek.
A gyógy részre viszont rá férne egy felújítás, sok helyen jön le a mozaik burkolat és elég sok minden rozsdás, kissé elavult.
Külön kiemelném a személyzet segítő készségét és kedvességét és, hogy megfelelő számban állnak rendelkezésre.
A büfé nagyon klassz, jól esett meginni egy pohár sört és itt is nagyon kedvesek voltak.Mi ugyan nem ettünk, de a többi vendég számára kiadott ételek kifejezetten gusztusosnak tűntek.
Az öltöző kicsit szűkös és csak 4 zuhanyzó van, ami hétvégén valószínűleg kevés lehet.Illetve kár, hogy kulccsal működnek a szekrények – amiért 1000 ft a kaució – sokkal praktikusabb lenne a karóra rendszer.Mert az óra biztos nem veszik el és nem is zavaró.
Összesen 6 órát voltunk a fürdőben, de nagyon gyorsan elrepült az idő. Igazán jól éreztük magunkat.
Zsóry Gyógy- és Strandfürdő Mezőkövesd - Zsóry Gyógy- és Strandfürdő Mezőkövesd -

Zsóry Gyógy- és Strandfürdő további értékelései

2023.12.09családjával
Kellemes 2 napot töltöttünk itt kizárólag a gyógyfürdő miatt. Változatos hőfokú kinti-benti gyógymedencék, élményelemek sora, jó hangulatú csupa napfény medencetér. Az impozáns 33 m-es uszodát csak megcsodáltuk.
2023.08.03a párjával
Ingyenes parkoló, ami bár fullos volt délután háromkor, mikor odaértünk, de mi a bejáratnál/kijáratnál megkérdeztünk három családot, aki kiment, hogy kocsival vannak-e? Szóval tiz perc alatt volt parolónk! Beálltunk a helyükre...! 4500 a felnőtt egész napos jegy , amiben benne a csúszda park...
2023.04.20a párjával
A gyógyfürdőben voltunk csak, erről tudok véleményt mondani. A gyógyvíz kiváló, a tisztaság megfelelő. Nagyon jók a büfék, jó a választék, pénztárcabarát árakkal. Maga a fürdőtér nem túl szép, csak természetes fény van, ezért borult időben olvasni sem tudtunk. Ami nagyon kényelmetlen, az öltözők...
Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza