Aladdin Büfé Miskolc

3,3Kiszolgálás
3,3Hangulat
3,7Ár / érték
2,3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Kedvezményes ajánlat
2022.12.22-ig
Hotel Eger Park
61.200 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Hungária Panzió Miskolctapolca - Kikapcsolódás Miskolctapolcán 2022.
Kikapcsolódás Miskolctapolcán 2022.
2022.08.31-ig
Hungária Panzió Miskolctapolca
43.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Aladdin Büfé Miskolc vélemények

Gyenge 2022. február 7.barátokkal járt itt
Elsőnek megörültem az adag és a hozzávalók láttán.Igaz paradicsom és ubroka nélkül adja csak káposzta van benne és kapros szósz.Nem is lett volna szörnyű,ha nem teszi bele azt a epe hányás kinézetű öntetet.Azóta is sz@rul vagyok,.......Eleve bélcsavarral indultam neki,de gyomor fekélyre nem számítottam
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
2Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. június 17.barátokkal járt itt
A főutcától nem messze van, egyszer betévedtünk oda. Megkóstoltuk a gyrost régen szerették, ezért is néztem meg. Elég fűszeres volt, keleti ízvilág, annyira nem jött be, pedig szeretem a keleti konyhát. A desszert is a szokásos. A kiszolgálás gyors volt, nem volt probléma, de nem sűrűn fogunk oda betérni, aki szereti a nagyon keleti curry jellegű ízeket próbálja ki.
3Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
3Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 246 városban járt márFelfedező - 2646 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 75898 feltöltött kép
Gyenge 2016. szeptember 25.barátokkal járt itt
Tipikus török gyorsételeket kínáló büfé Miskolc belvárosában. Gyros, falafel, baklava. Az étlapon még szerepelt egy másik desszert is (beszbusza, amolyan grízsüti féleség), de az nem volt kapható. A hely talán egyetlen előnye a késői nyitva tartás. Bár az árak barátságosnak tűnnek, de sajnos itt igaz a mondás, olcsó húsnak híg a leve. A hely és a személyzet is kicsit félelmetes, egyáltalán nem barátságos.
2Kiszolgálás
2Hangulat
3Ár / érték arány
2Tisztaság
Itt fényképeztem:
Aladdin Büfé Miskolc - Külső képAladdin Büfé Miskolc - BelsőAladdin Büfé Miskolc - Külső képAladdin Büfé Miskolc - Étlap/itallapAladdin Büfé Miskolc - Külső képAladdin Büfé Miskolc - Külső kép
Még több kép (3 db) >>