Aranykorona Történelmi Hotel-Étterem & Látványpince Miskolc

Ez a hely megszűnt!
4,8
a 163 miskolci étterem közül
étterem, borpince, szálláshely étterme, vendéglő
Aranykorona Történelmi Hotel-Étterem & Látványpince Miskolc
Aranykorona Történelmi Hotel-Étterem & Látványpince MiskolcAranykorona Történelmi Hotel-Étterem & Látványpince Miskolc

Aranykorona Történelmi Hotel-Étterem & Látványpince Miskolc bemutatkozása

Az Aranykorona Történelmi Hotel-Étterem & Látványpince, Miskolc történelmi belvárosában található. Az egyetlen étterem, ahol az étterem élmény és program. A reneszánsz hangulatú étterem hangulata tükröződik a felszolgálók korhú ruhájában, a berendezésben, a több száz éves épületben és a föld alatti 500 éves pincerendszerben.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Aranykorona Történelmi Hotel-Étterem & Látványpince Miskolc vélemények

Kiváló 2017. november 2.családjával járt itt
Nyáron volt az esküvőnk az Aranykorona Étteremben. Maximálisan megvoltunk elégedve mindennel. Nagyon jó volt a hangulat, a csapat szuper, az ételek finomak és bőségesek, a hely csodás, és a történelmi berendezés külön tetszett. A vendégek és mi is jól éreztük magunkat.
2017. április 2.a párjával járt itt
Igazi meglepetés a hely! Miskolcon, az avasi pince-oldalon, saját pincével rendelkező étterem, amely remekül kihasználja a hely adottságait: a pincében Magyarország borvidékeiről kapunk képet szakavatott vezetéssel, és a borokat meg is kóstolhatjuk. Ahogy haladunk kintről befelé a pincében, a borlovagrendek bemutatója után látjuk meg a nemespenésszel borított járatokban az egyes borvidékek kínálatát.
Aranykorona Történelmi Hotel-Étterem & Látványpince Miskolc - BelsőAranykorona Történelmi Hotel-Étterem & Látványpince Miskolc - BelsőAranykorona Történelmi Hotel-Étterem & Látványpince Miskolc - Étel/italAranykorona Történelmi Hotel-Étterem & Látványpince Miskolc - Étel/italAranykorona Történelmi Hotel-Étterem & Látványpince Miskolc - Étel/italAranykorona Történelmi Hotel-Étterem & Látványpince Miskolc - Étel/ital
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Nagyon régóta szerettük volna már ellátogatni ebbe az étterembe, amelyhez a második évfordulónk megünneplése remek alkalomnak bizonyult. Mindketten őszibarack krémlevest választottunk, majd főételként párom barbecue oldalast választott steak burgonyával, én pedig tüzes marhapörköltet túrós csúszával, amelyről előzetesen egyeztettem a felszolgáló úrral, mert nem szeretem a túl csípős ízeket, de ezzel a pörkölttel megtalálták az arany középutat az eléggé csípős és a túl csípős között.
Kiváló 2015. augusztus 23.családjával járt itt
Esküvőt követő vacsora és mulatozás helyszínéül választotta ezt az éttermet a pár, akinek az esküvőjére hivatalosak voltunk. A belvárosban, de mégis csendes kis utcában helyezkedik el az épület. A borpincében lett megterítve, ami tekintve a vendégek kevés számát, tágas és kényelmes volt. Az ételek finomak voltak és elegendő.
Kiváló 2014. december 5.családjával járt itt
A fiatalok aktív szórakozással, az üzletemberek gyors elérhetőséggel, a pihenni, kikapcsolódni vágyók pedig nyugalommal szembesülhetnek
az ételek finomak voltak, a személyzet kedves volt
A személyzet kedves és segítőkész, a szobák tiszták. A reggeli és a vacsora bőséges, nagy a választék és ízletesek az ételek.
Aranykorona Történelmi Hotel-Étterem & Látványpince Miskolc a térképen
3530 MiskolcKisavas, Első sor 19-20.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H
zárva