Nagy Endre
87 fotó

Nagy Endre adatlapja

18Értékelés
Bemutatkozás
Botcsinálta étteremkritikus vagyok. Élvezem az ízeket, szeretem megadni a módját egy étkezésnek. Egy-egy étterem mintegy vadászat: ugyan mit sikerül "elejtenem" - találnom. Bizony van pro és kontra is...
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Természetbarát  •  Gasztro-guru  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2015.05.03
Utoljára itt2018.12.10

Néhány kiemelt értékelés

Kiváló 2016. május 29.a párjával járt itt
Egy esős, szeles délután estünk be ide, inkább csak az idő elől menekülve. Meglepetésünkre telt ház volt, pedig igencsak kevés turista lézengett az egri főtéren. A nagyüzem ellenére igen finom ételeket ettünk: Bélszín steak libamáj szeletekkel, vaja karottával, dijoni mustáros burgonyapürével, illetve Fogas mandulabundában, friss salátával, citromos vinegrettel.
5Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Felhasználó fényképei:
Főtér Cafe Restaurant Eger - Főtér Cafe Restaurant Eger - Főtér Cafe Restaurant Eger -
Kiváló 2015. november 15.a párjával járt itt
Igen, "unalmas" a hely. . . mert bizony ugyanazt a színvonat, minőséget hozza, mint a Bock Bisztró Pesten. Persze ez egy más stílus, ahogy a weblapon is olvastam, ez egy étterem, nem bisztró. A belépés után a személyzet lesegítette a kabátokat, az asztalhoz lettünk kísérve, majd diszkrét távolságból megvárva míg elhelyezkedünk, egyeztettük az italokat.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Felhasználó fényképei:
Vendéglő a KisBíróhoz Budapest - Vendéglő a KisBíróhoz Budapest - Vendéglő a KisBíróhoz Budapest - Vendéglő a KisBíróhoz Budapest - Vendéglő a KisBíróhoz Budapest - Vendéglő a KisBíróhoz Budapest - Vendéglő a KisBíróhoz Budapest - Vendéglő a KisBíróhoz Budapest -
Még több kép (5 db) >>
Gyenge 2015. október 17.a párjával járt itt
Miskolciként már régebben kinéztem a helyet, de most kerítettünk sort rá, hogy egy szombati ebéd erejéig megismerjük az éttermet. A parkolással nem volt gond, kemény 10m és már benn is voltunk. Az előtérben ruhatár várt, ez jó pont. Az étterembe érve tanácstalanul álldogáltunk, míg az egyik alkalmazott észre nem vett és a foglalt asztalunkat meg nem mutatta (nem odakisért, megmutatta).
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
2Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Felhasználó fényképei:
Drót Bisztró Miskolc - Drót Bisztró Miskolc - Drót Bisztró Miskolc - Drót Bisztró Miskolc - Drót Bisztró Miskolc -
Még több kép (2 db) >>