Avasi Kilátó Kávézó Miskolc
4150 Miskolc, Mendikás dűlő 1.

Avasi Kilátó Kávézó Miskolc a térképen

Szállások Miskolc városában
Wellness csomagok Miskolc városában

Avasi Kilátó Kávézó Miskolc vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 18.
Tegnap délután voltunk a kilátó kávézójában. A hely szép a kilátás gyönyörű. Viszont a hosszú fekete hajú ott dolgozó fiatal nő nem épp egy ilyen helyre való sőt. . . . Se egy mosoly se egy kedves kiszolgálás többször nem épp szépen nézett felénk a tekintetével, kértük hogy fizetni szeretnénk a,számlát a könyvvel úgy tette le az asztalra ahogy épp nem illdomos,mondhatni jó hogy nem csapta le mégjobban le az asztalra.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. május 10.
Érdekes és szép perceket töltöttünk el fent a magasban a gyerekekkel, ahonnan nagyon szép kilátás nyílik Miskolcra. Kedves és figyelmes felszolgálók hozzák az üdítőt és a finom kávét. Nagyon szép a berendezése a kávézónak, ami külön emeli a hely hangulatát. Érdemes ide ellátogatni mindenkinek, aki Miskolcon jár, hogy tovább gyarapodjanak az élményeik.

Editmami TOP fotófeltöltő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Régóta szerettünk volna felmenni az Avasi kilátóba, de átépítés volt. A frissen felújított kávézóból csodaszép kilátás nyílik a városra. Belátni egész Miskolcot, miközben a finom kávét kortyolgatjuk. A berendezés is nagyon igényes, a személyzet figyelmes. A kávéjuk is finom. Ez a kávézó nagyot emelt a miskolci különlegességek és látnivalók listáján.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.12.31.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
Akár 1 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2021.06.30.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 12.369 - 26.828,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
2021.04.22. - 2021.12.22.

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolc
D&A Apartmanház Miskolc
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Egerszalóki pihenés (min. 3 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 10 % kedvezménnyel! (min. 2 éj)

Avasi Kilátó Kávézó MiskolcX