Fapados Bisztró Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Fapados Bisztró Miskolc vélemények

Szörnyű 2024. január 2.a párjával járt itt
A tulaj hölgy b.nkó! Se az étel, se a hangulat nem ér meg egy forintot se. A foglalásunk semmibe vették, átadták másnap (rendezvény).
Kiváló 2017. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Egy remek hangulatú, árban nagyon jó hely.
Holnap készülünk visszamenni a lányommal.
A megfáradt vásárlás után nagyon jó egy ebéd, ahol kellemes a kiszolgálás és finom az ebéd.
Mindig szívesen betérünk ide. Mi Kazincbarcikaiak vagyunk, így nem tudunk mindig menni, de mikor tehetjük, akkor igen.
Kiváló 2016. augusztus 8.barátokkal járt itt
Barátnőmmel tértünk be ebédelni, erre a kellemes helyre, ahol a legjobb kiszolgálást kaptuk. A menü nagyon ízletes volt, az alkalmazottak figyelmesek, udvariasak voltak. Fényképet sajnos elfelejtettünk csinálni, de legközelebb bepótoljuk! Nagyon meg voltunk elégedve mindennel, biztosan vissza fogunk még térni! Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet!
Kiváló 2016. július 13.barátokkal járt itt
A Fapados bisztróba egy szép csütörtök reggelen mentünk be, tanakodtunk is, hogy vajon nyitva van-e a hely, a bejáratnál ugyanis a legyek távoltartása végett egy hálót kapcsoltak össze. A kiszolgálás nagyon kedves, legalábbis, az üzletvezető hangulatú hölgy bájos és kedves volt egyszerre. Reggel reggelivel szolgálnak ez nem meglepő, de nem is szükségszerű.
Fapados Bisztró Miskolc - BelsőFapados Bisztró Miskolc - Étel/italFapados Bisztró Miskolc - Étel/italFapados Bisztró Miskolc - Étel/italFapados Bisztró Miskolc - BelsőFapados Bisztró Miskolc - BelsőFapados Bisztró Miskolc - BelsőFapados Bisztró Miskolc - BelsőFapados Bisztró Miskolc - EgyébFapados Bisztró Miskolc - Étel/ital