Fapados Bisztró Miskolc

Szörnyű
4,7Ételek / Italok
4,7Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Eger Park
61.200 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Fapados Bisztró Miskolc vélemények

Kiváló 2017. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Egy remek hangulatú, árban nagyon jó hely.
Holnap készülünk visszamenni a lányommal.
A megfáradt vásárlás után nagyon jó egy ebéd, ahol kellemes a kiszolgálás és finom az ebéd.
Mindig szívesen betérünk ide. Mi Kazincbarcikaiak vagyunk, így nem tudunk mindig menni, de mikor tehetjük, akkor igen.
5Ételek / Italok
5Ár / érték arány
Kiváló 2016. augusztus 8.barátokkal járt itt
Barátnőmmel tértünk be ebédelni, erre a kellemes helyre, ahol a legjobb kiszolgálást kaptuk. A menü nagyon ízletes volt, az alkalmazottak figyelmesek, udvariasak voltak. Fényképet sajnos elfelejtettünk csinálni, de legközelebb bepótoljuk! Nagyon meg voltunk elégedve mindennel, biztosan vissza fogunk még térni! Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet!
5Ételek / Italok
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 323 városban járt márFelfedező - 2003 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 17058 feltöltött kép
Kiváló 2016. július 13.barátokkal járt itt
A Fapados bisztróba egy szép csütörtök reggelen mentünk be, tanakodtunk is, hogy vajon nyitva van-e a hely, a bejáratnál ugyanis a legyek távoltartása végett egy hálót kapcsoltak össze. A kiszolgálás nagyon kedves, legalábbis, az üzletvezető hangulatú hölgy bájos és kedves volt egyszerre. Reggel reggelivel szolgálnak ez nem meglepő, de nem is szükségszerű.
4Ételek / Italok
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Fapados Bisztró Miskolc - BelsőFapados Bisztró Miskolc - Étel/italFapados Bisztró Miskolc - Étel/italFapados Bisztró Miskolc - Étel/italFapados Bisztró Miskolc - BelsőFapados Bisztró Miskolc - BelsőFapados Bisztró Miskolc - BelsőFapados Bisztró Miskolc - BelsőFapados Bisztró Miskolc - EgyébFapados Bisztró Miskolc - Étel/ital
Még több kép (7 db) >>