Malibu Étterem & Pizzéria Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Malibu Étterem & Pizzéria Miskolc vélemények

Kiváló 2019. augusztus 26.családjával járt itt
Nagyon kedves a kiszolgálás. Családia hangulat. A választék pont jó. Házias ízek. Úgy látom népszerű hely mert nehéz délben szabad asztalt találni. Mindenkinek ajánlom. Már céges rendezvényünk is volt ott. Nagyon korrektek voltak abban is csak időben kell jelezni a foglalást mert karácsony előtt ha nem időben foglalunk nehéz szabad időpontot találni.
2017. január 20.családjával járt itt
Picit tartottunk a helytől, mert a környéke nem olyan hangulatos. Az étterem elég pici, de jó idő volt, ezért kint foglaltunk helyet. Hétvégén is volt lehetőség menüt választani, ez nem megszokott mindenhol, de nagyon pozitív. Leves csak egyféle volt és nem túl finom, de ehető. Másodikok közül öt választási lehetőség is volt, ezzel teljesen elégedettek voltunk. Ízvilága és mennyisége is rendben volt. A kiszolgálás gyors és kedves.
Kiváló 2015. november 16.a párjával járt itt
Bár miskolciak vagyunk, először voltunk itt. Nekünk is egy ismerősünk ajánlotta, elsősorban a kitűnő konyhája miatt. Hát mi sem csalódtunk! Kellemes hangulat, kedves udvarias, gyors kiszolgálás, remek ételek. Az árak roppant kedvezők. Ez az a hely, ahova egy fáradt nap után betérhet bárki. Még visszatérünk mi is.
Kiváló 2015. február 3.barátokkal járt itt
Barátokkal látogattunk el először az étterembe.
Szégyen, hogy miskolciként eddig nem jártunk itt.
A panel házak tövében megbúvó kicsi étterem nagyon hangulatos belülről. Szívünknek különösen kedves motívumokat fedeztünk fel a falakon.
A személyzet, kedves, a kiszolgálás gyors, az ételek nagyon ízletesek, és bőséges adagokat kaptunk.
Az óta már többször jártunk ott, és biztos, hogy törzsvendégek leszünk.
Kiváló 2013. november 23.családjával járt itt
Az étterem tiszta a kiszolgálás gyors az ételek nagyon finomak és bőségesek. A környezet a berendezés kellemes hangulatot áraszt.
Már kétszer voltunk az étterembe és mindkét alkalommal megelégedve távoztunk.
A Malibú-tálat az étterem specialitását, aki arra jár feltétlen kóstolja meg egy remekmű az ize mennyei és különlegeségekkel spékelt :-)