McKalmár Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

McKalmár Miskolc vélemények

Kiváló 2018. április 17.barátokkal járt itt
Rendeltünk 9 db pizzát mindenkinek nagyon ízlett a tésztája,a feltétek gazdagon voltak a pizzára téve. Az árak nagyon barátiak és még kaptunk 3 db nagy üveges üdítőtis ajándékba. Mindent egybe véve nagyon megvoltunk elégedve a minőséggel. Továbbá 1,5 óra alatt kihozták ami egy ilyen nagyságrendű rendelésnél elfogadott. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. november 27.a párjával járt itt
A hely közel van a Búza térhez, ezért utazás előtt betértünk, hogy ne éhesen menjünk tovább. A kiszolgálás átlagos volt, de a hamburger na az még az átlagot sem ütötte meg. Ilyet pedig ritkán írok, mert nem vagyok finnyás, de nem tudtam megenni, hideg volt, morzsálódott a zsömle, vagyis inkább esett szét, a hús meg nagyon gyenge. Nem is mentem többet.
Szörnyű 2016. október 10. járt itt
Miskolcon belüli kiszállítással (Szentpéteri kapu) kértem a magam és munkatársaim részére 4 sajtburger menüt. A rendeléstől számítva 2 órát vártunk a futárra. A futár távozása és a csomag kinyitása után szembesültünk vele, hogy a 4 menühöz 3 db üdítőt csomagoltak, a sült krumpli ki volt peregve a szétszakadt dobozából és az összes megrendelt étel kihűlt.
Átlagos 2014. október 26.a párjával járt itt
Nyitástól kezdve többször volt szerencsém meglátogatni a helyet és sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy a kezdeti "sikerek" után egyre kevésbé tartom korrektnek a helyet. Kipróbáltam többféle hamburgert, de eleinte sokkal de sokkal nagyobb odafigyeléssel kaptuk elvitelre a burgereinket, arról nem beszélve, hogy több esetben 30 perces várakozást prognosztizáltak a nem túl kedves eladók.