Bob Munkatárs

Bob Munkatárs adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2016.10.10
Utoljára itt2017.03.17

Átlagos 2016. október 18.a párjával járt itt
Belépéskor egy igazi Retró-strandfürdővel találtuk magunkat szembe. Olajfestékkel lefestett korlátok, meszelt öltözőkabinok, amedence igazi "néplavór" stílus. Június elején jártunk itt, a büfék zárva voltak, a medencében itt-ott egy két idősebb párocska és egy kb 12 fős lengyel csoport (szintén 60-es 65 ös korosztály) áztatta magát a gyógyvízben, a medence fölé hajló egy fonott nádból készített árnyékoló alatt üldögélve.
Szörnyű 2016. október 10. járt itt
Miskolcon belüli kiszállítással (Szentpéteri kapu) kértem a magam és munkatársaim részére 4 sajtburger menüt. A rendeléstől számítva 2 órát vártunk a futárra. A futár távozása és a csomag kinyitása után szembesültünk vele, hogy a 4 menühöz 3 db üdítőt csomagoltak, a sült krumpli ki volt peregve a szétszakadt dobozából és az összes megrendelt étel kihűlt.
2016. október 10.a párjával járt itt
Páromat születésnapján szerettem volna meglepni egy látogatással a Palacsintavárba, mivel már korábban jártam itt és akkor nagyon elégedett voltam. Most a külső kis teraszon üldögéltünk vagy 20-25 percet, amikor úgy döntöttem, hogy megnézem miért nem jön ki egyetlen pincér sem. Odabent a pultnál 3 alkalmazott vidáman beszélgetett, vendég nem volt.