Népkerti Vigadó Étterem Miskolc
3528 Miskolc, Görgey Artúr út 23.

Népkerti Vigadó Étterem Miskolc a térképen

grill ételek ...
Gépzene:
jazz
magyar, angol
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Vigadó különterem - max. 20 fő
Szervízdíj:
2000 Ft (kb. ár)
Soproni, Soproni Fekete Démon, Krusovice, Soproni Ipa csapolt

Népkerti Vigadó Étterem Miskolc bemutatkozása

Miskolc belvárosának legnagyobb közparkjában a Népkertben található a több mint 90 éves Vigadó.Ennek egyik egysége a Népkerti Söröző melyet 2017-ben újított fel a tulajdonos miskolci vállalkozó, Dr. Barkóczi István. A 40 fős söröző mely magyaros ételekkel és széles sörkínálattal várja vendégeit, egy 150 fős kerthelyiséggel, és egy 20 fős különteremmel is rendelkezik.

Népkerti Vigadó Étterem Miskolc képei

Népkerti Vigadó Étterem Miskolc vélemények

Timotka TOP szállásértékelő
Timotka TOP étteremértékelő
Timotka TOP egyébhely értékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6.
Nemrég nyitottak újra új tulajdonossal. Szép helyen van, így beültünk. Nagyon udvariasak, kedvesek a pincérek. Kevesen voltak, így nem tartott sok időbe a kiszolgálás, de szerintem egyéb esetben sem jelentene problémát. Árban, mint ahogy a belvárostól megszokott közepes, a minőség kifogástalan. Lesz lehetőség menüs étkezésre, biztos ki fogjuk próbálni.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 5.
Egy májusban a Népkertben rendezett esemény alkalmával ültünk le a teraszukra, gondoltuk iszunk egy sört, ivólevet stb. Pár asztalnál ültek még, de nem volt tumultus. Vártunk, vártunk semmi, pedig többször elsétáltak mellettünk, intettünk is stb. Nem jöttek oda. Eltelt több mint 10 perc és úgy gondoltunk inkább továbbállunk.

2014. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 12.
Vasárnapi svédasztalos ebédre szoktam négy tagú családommal menni. Gyönyörű patinás épület, csodálatos környezetben. Nagyon szeretjük, hogy amit a szemünk megkíván,abból és annyit fogyaszthatunk. A levesek is, sok étteremtől eltérően nagyon finomak. Szeretünk itt ebédelni.
Nyáron a kerthelységnek különös hangulata van a csodálatos park közepén.

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindenkinek szívből tudom ajánlani ezt az éttermet! Családomban ha főbb esemény közeleg, nem kérdés, hogy hol üljük meg! Ballagás, évforduló, szülinap mindenre fel vannak készülve. A személyzet kedves, előzékeny, mindig lesik mire van szükségünk, sosem üres a pohár. Az ételek mesések, bőségesek, és az ár is pénztárcabarát. Tuti az esküvőm is itt lesz.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos hely, a környezet is szép. Az ételek finomak, és vasárnap a svédasztalos ebédnél mindenki kedvére választhat a többféle leves, főétel és desszert közül. Mi általában mindent végigkóstolunk! Aki Miskolcon tölti a vasárnapot, annak mindenképpen érdemes kipróbálni! Mi a férjemmel többször jártunk itt, és a kislányunk keresztelőjét is itt tartottuk.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 11.100,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.03.09.
Zsuzsanna Kúria
Feldebrő
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.24. - 2021.01.31.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.20.
Róma Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.24. - 2021.09.24.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-4 éjszaka 22.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolc
Szilveszter, óév-búcsúztató (min. 3 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Tündéri Álom (min. 2 éj)